Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Oks77 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2017
    Saat
    10:14
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sol taraftan felç geçirdim %86 raporum var ağır özürlü yazıyor Hangi haklarim var bilmiyorum , SGK 350 ödemiş günü var benim durumda Herhangi bi maaşa hak varmı ve vergi indirimde faydalanabiliyorum acaba ?

Üye
    BLACKSAGAT Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    10:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    34

maaş hakkı kazanırsınız büyük ihtimalle ama araç konusunda %90 olursa bir araç alırsınız yakınlarınız kullanabilir onun haricinde bazı belediyeler su faturasını engelliye indirimili veriyor sonra emlak vergisi ödemiyorsunuz engelli kartı çıkartırsanız toplu taşımaya bedava bindiğiniz gibi hızlı tren ve uçağa %50 indirimli biniyorsunuz ev interneti dsmart tivibu digitürkte %50 indirimli olması lazım (rakamlarda sorun varsa bilenler doğru rakamları yazıp düzeltsin) birde çalışacak durumunuz varsa engelliler için açılan kpssye girip 1 puan bile alsanız yerleştirme hakkı kazanıyorsunuz deniyor ne kadar doğru bilemem ama 15yıl doluncada emekli oluyorsunuz galiba. ha birde siz çalışamayacak durumda iseniz ve anneniz bakıyorsa onun sigortası yapılıyor diye bir şey duydum araştırın.

Üye
    Oks77 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2017
    Saat
    10:14
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkürler Tam ayrıntı öğrenmek ve maaş için neree baş vurmam gerekiyor

Üye
    BLACKSAGAT Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    10:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    34

bakın vereceğim linkte oturan boğanın olayla ilgili araştırma konusu mevcut onu okursanız büyük ihtimalle bütün sorularınıza en iyi cevabı alırsınız link:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ec-guncel.html

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gelir kriteriniz uygunsa evde bakım aylığına başvurabilirsiniz, aşağıdaki linki inceleyin.
    http://www.engelliler.biz/forum/evde...-ve-surec.html