Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    husepa Avatarı

Son Giriş
    12.02-2017
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sgk 2004 girisim var 3600 primim var ne zaman emekli olurum bana bi yardimci olurmusunuz 59 raporum var dilekcemi verebilirmiyim vergi indirimde var

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@husepa Engel oranınız ve ilk Sigorta başlangıcına binaen, 20 yıl hizmet süresi ve 4400 gün prim ödeme şartına tabisiniz.Henüz şartları tamamlamadığınız için,Emeklilik müracaatında bulunamazsınız.

Üye
    husepa Avatarı

Son Giriş
    12.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ozel sektorde calisiyorum revami bu bize arkadas benim sag kolum yok solda iki parmak yok bana 59 oran vercekler bu adaletmi sizce dusurulsun 3600 istense herkes faydalanir ozel sektoru calisan bilir benim gibi calicamiyanlar allah kolaylik versin arkadas......

Üye
    Başgedikli Avatarı

Son Giriş
    23.09-2017
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Maalesef durum bu @husepa.Allah kolaylık versin.Şu durumda emeklilik için 2024 yılını beklemek ve bu süre zarfında,800 gün daha prim ödemeniz gerekiyor.3600 günle emekli olmanız için engel oranınızın %80 veya üzerinde olması,yani 1.dereceden vergi indiriminizin bulunması gerekmekte.

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    10

@husepa

kardeş bende senin gibi bu emeklilik konusunda çok isyan ediyorum çünkü bariz hak kaybı ve dezavantajı var ve ne hikmetse hiçbir engelli bu konuda ağzını açıp cümle bile kurmuyor aşağıdaki linki okuyup nasıl hakkımızın gasp edildiğini daha detaylı anlayabilirsin

ben kendimce bu mevzuyu ilgili milletvekillerine bu yazıyı gönderdim bimere yazdım ama sonuç tek başıma oldugumdan çıkmıyor

sizde isterseniz bimere ya da milletvekillerine mail atabilirsiniz

Engelli emekliliğinde bu ikilem ne zamna sona erecek
    Engelli Emekliliğinde Bu İkilem Ne Zaman Sona Erecek? - Engelliler Sitesi

Üye
    husepa Avatarı

Son Giriş
    12.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yazik yazik sen savunmicaksin ben savunmicam engelli olarak calisiyosun benim tazminat hakkimda yok ne yapalim isyan etmiyelim arkadas ozel sektor vermiyo tazminatimimizi patron diyo sgk dan yazi getir tazminatini aldiyo benimde primim yetmiyo sgk girisi eski degil bumudur arkadas adalet

Üye
    güney Avatarı

Gerçek Adı
    güney adar
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2008 den sonra işe girseydin girenler günleri daha düşük, oranlarla daha yüksek derce alıyorlar... millete emeklilik yaşı denk geldi günleri dolduğu halde yaştan dolayı emekli olamıyorlar, yargıtay onlara siz hak etmediniz deyip emekli etmiyor yaş bekletiyor...
    peki bizlerde neden bu tür haklardan yararlanmıyoruzzzzzzz... bizlerde o yasa çıktığı zaman emeklilik hakkımız yoktu...
    böyle bir şey olsa husepa sen yeni rapor alsan kesin %60 alırsın...
    böyle bir şey olsa husepa sen 15 yıl 3700 günle belkide emekli olabilirsin....
    bu konuyu oturan boğaya gönderin ben bilmiyorum göndermeyi tanıdığı veya danışacağı birileri vardır kesin ....
    arkadaşlar bu videoyu izleyin ne demek isteğimi anlarsınız https://www.youtube.com/watch?v=-xcbwCqyf84 3.23 dk kadar izleyin....