Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kerimoglu Avatarı

Gerçek Adı
    bülent yüksel
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    17:37
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkeze iyi günler sitenize yeni kayıt oldum kabul ettiginiz için teşekkürler ben as ve behcet hastasıyım sag gözümde körlük oldu ve kasıklarımda belimde tutulma var emeklilik için başvurdum yüzde 26 verdiler itiraz ettim itarazımada red geldi ne yapabilirim

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

@kerimoglu

SİZ MAULLEN EMEKLİLİK İÇİN BAŞVURDU iseniz oranınızn çok daha yüksek olması gerekir ama bulunduğunuz ilde devlet hst gidip heyete girerseniz 40 ve üstünde oran alırsanız ve çalışıyorsanız vergi muafiyeti ile erken emekli olabilirsiniz daha açık yazmanız gerekir sskmısınız bağkurmusunz ne kadar gününz var çalışıyormusunz

Üye
    kerimoglu Avatarı

Gerçek Adı
    bülent yüksel
    Son Giriş
    11.05-2016
    Saat
    17:37
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm benim 5796 günüm doldu heyete girdim tam incelemediler bende heyet raporunu sgk gönderdim 26 dediler gecmedi bende itiraz ettim itirazımı kabul etmediler evet bagkurluyum doktorlar bu konularda sorumluluk almıyolar iki hastanede heyete soktular doktorlar aynı hastalıktan farklı farklı puan verdiler mesele behcet hastalıgından sag gözüm yüzde 30 civara kör oldu bi doktor yüzde 15 verdi digeri senin gözünde bişe yok dedi as hastalıgında bi doktor yüzde 25 verdi digeri yüzde 8 verdi anlamadım tabi bu durumda olumsuz sonuç aldım

Üye
    Aretias Avatarı

Gerçek Adı
    taner türkoğlu
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    T.C
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    10

@kerimoglu

benim emeklilik serüvenimi okuyunuz size emsal olacaktır siz 5510 sayılı kanunun 28 maddesine göre emekliliğinizi isteyiniz
    http://www.engelliler.biz/forum/emek...lir-miyim.html inanın erken yaşlılık emekliliği maddi olarak maluleten emeklilikten çok çok iyidir mesala malul emeklisi çalışması yasaktır erken emeklilikte çalışabilirsin ve maaşıda malul emeklisinden iyidir balhazard formülüne göre (hastalıklarının toplamı) %40 ve üzeri alırsan sağlık kuruluda onaylarsa emekli olursun

Üye
    bulnes Avatarı

Son Giriş
    04.09-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sonuçta siz en az %40 özürlü raporu alamadığınız sürece hiç bir hak talep edemezsiniz bile. Kaldı ki %39 la bile bir şey yapamazsınız.
    Siz %26 lardan bahsediyorsunuz @kerimoglu