Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sibirya Avatarı

Gerçek Adı
    sezgin
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler affınıza sığınarak bir sorum olucak,

ankilozan spondilit rahatsızlığım var kalçamda 2 sinde total protez var,
    sgk 1593 günüm var 8-9 senedir bağkurluyum,18 yılı doldurdum bağkur servisine gittim 5510 emekli için müracat ettim
    okmeydanı hast.11 doktor heyete çıktım sen git biz dosyayı gondeririz dediler evrak ankaraya gittiara karar çıkmış 3-4 dalda daha inceleme istediler
    heyet başkanı nasıl dosya geri geldi şaşırdı iş bilmezler görev başında dedi tekrar dosyayı gönderdiler 1 hafta önce ankaradan %30 karar verildiğinden talebiniz red oldu yazısı geldi
    ne yapmam lazım itiraz mı etmem sgk uzmanları ile konuştum bu işi yapanlar senin itirazınla bize vekalet verirsen bizim yapacağımız itiraz farklı olur diyor garanti vermiyor fakat daha detaylı incelenir diyor

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

@sibirya
    Tekrar değerlendirilmesi için karara itiraz edeceksiniz. İş takipçilerinin o daha farklı olur sözüne kanmayın para talebi için öyle konuşurlar. İtiraza da red kararı çıkarsa o zaman yargı yoluna gitmekten başka yol kalmaz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sibirya

Ufuk abinin dediği gibi, yüksek sağlık kurulunca değerlendirilmesi talebiyle red kararına karşı itiraz edin. Ve bu konuda kimseye vekalet felan vermeyin. İşlemler evrak üzerinden yürür, kimsenin en küçük bir etkisi olamaz.