Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    omer3479 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2016
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba size birşey sormak istiyorum gecenin bu saatine kadar düşünüyorum bir türlü anlam veremiyorum???

2016 Ocak ayının 4 ve 5 'nde emeklilik icin basvurumu yaptım bütün işlemlerini hallettim,
    3.derece %42 rapor 4165 18 yıl dün Sgk 'dan maaş yazısı geldi
    1.045+65 ek ödeme ve birikmiş tutar 21 günlük 697 TL ama bundan sonraki aylar 1.045+ek ödeme

inanın çok üzüldüm :/ emeklik olmak icin gün sayarken bu kadar az bağlanması beni hayal kırıklığına uğrattı,
    şunu da söylemek isterim bu yıllar içinde özel sandikli bankada çalışmıştım emekli olurken birlestirmemistim çünkü yilim ve gunum tamdı yaklaşık 1500 gün var ötesi itiraz edip birlestircem etkisi ne derece olur teşekkür ederim cvp icin

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

tabiki etkisi olur yıllara göre olduğu için emeklilik kazançları

Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Hizmet birleştirmesi yapılıp yapılmadığı nasıl anlaşılır.

Üye
    omer3479 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tsk ederim Hilal kac gündür canım çok sıkkın Ptesi günü gidiyorum Ümraniye Sgk ya ınş daha iyi olacak

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

meşajını şimdi gördüm okudum bugün salı dün itibari ile gitmiştin sanırım sgk ya ne dediler hizmet birleştirmesini dilekçe ilede yapabilirsin aslında beyan taahhüt belgesini doldurmadan önce bu gibi durumlar için hizmet birleştirmesi her zaman yapmak gerekir

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    42
    Verilen Beğeniler
    31

Geriye dönük işlem yapacaklar mı bende çok merak ettim şimdi. Bu bilgi ortamında nasıl olur da 1500 gün çalışma gününü birleştirmeden emekli olursunuz mesai arkadaşlarınızda mı müdahale etmedi yok muydu bir Allahın kulu şaşılacak iş...

Üye
    bas_kan06 Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf taşan
    Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ömer kardeşim gelişmelerden haberdar et bizleri.maaşında o prim gün sayına göre haksızlık ,bende yeni tahsis talepi verdim. bizede aynı bağlarlar herhalde benimde prim gün sayım 5030.

Üye
    omer3479 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar kusura bakmayın bakamadim birkac gundur evde ufaklık yeğen var neyse;

Ptesi günü SGK ya gittim durumu aynen yazdığım gibi izah ettim dinlediler,bir dilekçe yazdim eklemek istediğim günleri de dilekçeye ekledim 1 ay içinde sonuçlanır dediler yani Mart ayı maasinda belli olur,eksik varsa bir sonraki maasina farkı ödenir hak kaybı yasamazsin dediler,Ayrıca Ümraniye SGK 'dan memnun kaldım ilgi ve destekleri icin tsk ederim

Birşey daha var 2008 yılı 10.aya kadar aylık bağlama oranı 60 sonraki yıl ve aylar 30 a düşüyor bu konuda bilgisi olan varsa paylasirsa memnun olurum

Aklınızda olsun yeni emekli olacaklar mutlaka gunlerini tam anlamıyla fazlada olsa belirtip işlemlerine ole baslatsinlar benim gibi sonradan ugrasmasinlar

Şimdi Mart ayı maaşını bekliyorum

Cicikiz hanım ben emeklilik islemlerimi başlatırken fazladan olan günlerimi şahsen kendim bildirmemistim çünkü gunum ve yilim tamdı ayrıca maasimin yüksek baglanacagini düşündüm ama gel gör ki beklediğimden çok düşük olunca bu fazladan günlerimi de ekletmek istedim nerden baksanız 4 yıllık gunum var (1218 gun+11 ay)

bu bahsettiğim günler özel banka sandıkları,bunlar sigortaya yansımıyor siz birlestirmesini yapiyorsunuz verdiğim dilekçe ile dokumleri ekinde SGK ya teslim ettim hesaplamasi tekrar yapilacak