Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cilem01 Avatarı

Son Giriş
    27.03-2016
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ilk maşımı bu ayın 19 unda nasip olur ise alıcam, e devlette deniz Bank yazıyordu başka bir banka ya güncellendim 2 gün sonra ilk maaş olduğu için farklı bankaya aktarma vesayre sıkıntı Olmasın diye tekrar dniz banka güncelledim zorlukla karşılaşma olasılığım varmı yoksa dniz banka yatarmı, bilinç Lenmem için yazanlararada yazma yanlarada teşekkürü bir borç bilirim, Hakkı geçen tüm Arkadaşlarım haklarını helal etsinler bu benim için önemli kul Hakkı ile gelme diyor ALLAHIM, ben nefes aldığım sürece değişmeyecek tek şey bu sitede kendimi uzmanlaştırıp son nefesime kadar bilgi yardımı bekleyen kader Arkadaşlarıma yardımcı olmak,

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç bir sıkıntı yaşamazsınız maaşınız yattıgı anda sizde bankanızdan çekersiniz

Üye
    cilem01 Avatarı

Son Giriş
    27.03-2016
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Pardon Mustafa dün sgk yı aradım bu knu için biz dniz Bank'ı anlaşmamız var sorun çıkar ise mesulet almayız dedi, bende benim fikir ve karar larımı sen belirleyemezsin dedim, tekrar dniz banka güncelledim, umarım sorun olmaz beni ugraştırmaLarİNŞALLAH!

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    65
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cilem01

ilk maaş sgk nın belirlediği yer olur önceden ptt idi maaşını aldıktan sonra istedğin bankaya değiştirme hakkına sahipsin ama unutma ay çıkmadan yapman gerekir martın ilk haftasında maaşını değiştirdin diywlim nisanda istedğin bankadan aylık alırsın