Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @yalnızgemici

Evet. Öyle ya da böyle sgk istediği şekilde karar verir. Bunun tek istisnası şahsın kendi durumu için dava açıp lahinde karar çıkartmasıdır. Ancak o zaman sgk karara uymak zorunda. Ama genel olarak başka bir davayı örnek göstererek hiç kimse "hastanenein verdiği karara uymalısınız" diyemez sgk'ya. Mevuzat sakız gibidir, bürokrasi istediği yere istediği kadar çeker... Maalesef durum bu.

Üye
    yalnızgemici Avatarı

Gerçek Adı
    hamit
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzelde arkadaş benim raporum da hakem hastanesinden alınmış rapordu vergi indiriminden de yararlanıyorum ama sgk sağlık kurulu rapor oranını sürekli olanraporu mu %44 ten %30 düşürerek engelli emekliliğimi red etmiştir 22 yıl 2 ay hizmetim var beni bu konuda yadınlatırsanız sevinirim

benim rapor oranımı sgk düşürdü %44 ten %30 a bu konuda engelli emekliliğinde itirazı kabul edilip veya mahkeme ile kazanıp ta emekli olanlarda emsal kararı olan olan arkadaşlar varsa bana bu konuda emsal karar örneği lazım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @yalnızgemici

İşgücü kaybınızın %40 ve üzeri olmadığı gerekçesiyle reddedilen emeklilik bavşvurunuzun yeniden değerlendirilmesi için itiraz ettiniz mi kuruma?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12