Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ismail fırın Avatarı

Gerçek Adı
    ismail fırın
    Son Giriş
    15.12-2015
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    muğla ortaca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar benim sorunum ab ayrı

bundan yaklaşık 3 sene evvel ağır astım kronik kuha hastalığına yakalandım bunun yanı sıra şeker hiper tansiyon kolostorol hastasıyım %90 engelli raporum var

ama esas sorun şimdi başlıyor.4900 gün sigorta pirimim var malulen emeklilik için baş vurdum bana bizim gönderdiğimiz kurum tarafından yeniden heyete gideceksin dediler
    tamam, dedik ve beni devlet hastanesine sevk ettiler ve oradada bana ağır astım kronik şeker hiper tansiyon kolostural hastası diye rapor verildi
    ama bu raporuda kabul etmediler. neymiş kan gazı düzgün çıktı diye ben buna itiraz ettim ama bir başka ilden yeniden baş vuruda bulundum, netice ne olur bilmem.

bana yazarsanız veya bilgi amaçlı yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ismail fırın

Malulen emekliliği zorlamaktansa erken Yaşlılık emeklilğini düşünebilirdiniz belki de. İlk sigortalı olduğunuz tarih nedir? Primleriniz hangi statüde yatırıldı? Doğum tarihiniz nedir?