Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sonbahar.44 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar konu hakkinda bilgisi olan var mı yok mu engelliler için görüşüm emekliliği yakın olan çalışma şartları zorlayan durumlar da Engel den dolayi calisamayanlar yani bi çok sebeblerden dolayi,örneğin ben prim günüm kendim yatirarak tamamlayabilir emekli olabilirim bu imkan tanınsa ne sınavla ne memurlukla ne özel şirketle uğraşırim emekli mi olur stresten uzak ailenin yanında otur gez dolaş v.s.. ben bi dilekçe yazdım bakalım cvp ne gelecek..

Üye
    Arıkan Avatarı

Gerçek Adı
    ARIKAN
    Son Giriş
    19.12-2016
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet haklısın bende gün eksik emekli olamıyorum iş de veren yok işkurda ceza kesmiyor firmalara

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki bende %60 engelliyim özel bir şirkette çalışıyorum vergi indirimim de var işe giriş tarihim 2000, 5.000 gün prim gün sayısı da mevcut, ama halen emeklilik için 2018 Temmuz ayını bekleyeceğim, peki buna ne diyeceksin, siz prim gün sayısı dolduğunda hemen emekli olacağınızı mı zannediyorsunuz, bakın benim durumum ortada...

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:47
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    10

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2018 kadar beklemek çok zalimce aslında bu konuyu dilekçe ile belirtebiliriz ve talep edebiliriz bir başlık açıp konuyu gündeme getirip destek alabilirmiyiz?
    emeklilik konusunda sürekli rahatsızlığı olan kişilere pozitif ayrımcılık yapılmalı zaten normal şartlarda çalışırken zorluk çekmiyormuyuz
    sizin gibi primi doldurmuş kişiler bence pozitif ayrımcılıkla yıl yaş beklemeden primlerini doldurmuşsa emekli olmalı
    @sonbahar.44 primlerimizi kendimizin ödemesi bana sıcak gelmedi