Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    canfeda20 Avatarı

Gerçek Adı
    Gurbetçi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar

ben daha önce biri evde bakım hizmetinden faydalanıyordum ancak il değişikliği sebebiyle yeni baş vuru yapacağım
    sağlık kurulunada yeni rapor için baş vurmak istedim ancak gittiğim devlet hastanesi bana daha önce aldığım raporları sistemde gördü ve benden onların fotokopisini istedi aldğım raporlar 2 tanesi istanbulda bir tansei memleketim muşta istanbuldan aldıklarımın elimde fotokopileri var ancak muştakisi yok elimde
    şimdi kim gidecek orda uğraşacakta arşivden fotokopisini alacakta buraya verecek lütfen bana bu işin daha kolay yolunu bilen varsa söylesin.

Üye
    canfeda20 Avatarı

Gerçek Adı
    Gurbetçi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

merhaba herkese öncelikle arkadaşlar artık bu ülke engellilere yada burdan gidin yada ölün diyor niyemi.,
    anlatayım seze yahu ben önce trafik kazasında parapleji omirilik hasarı sonucu engelli kaldım tekerlekli sandalye ile zor bi şekilde hayatımı sürdürüyorum buraya kadar normal ancak ben yaklaşık yıl önce H sınıfı ehliyet için ve özel tertibatlı araç kullanmak için bir rapor aldım dolayısıyla o raporumda ağır engelli hayır yazmakta idi ve ondan öncesinden aldığım %81 oranla evde bakım hizmetlerinden faydalanmakta idim lakin yaptığım il değişikliği nedeniyle bakım maaşı kesildi ve yeni bağlanması için taşındığım ile baş vurdum en son aldığım raporlar ağır engelli yazmıyor diye yeni rapor istediler bende bunu anlayışla karşıladım .
    gizlemeden isimde verecem belki burdan okurlar utanırlar diye manisa devlet hastanesine baş vurdum bütün film epikiriz rapor ne varsa götürdüm kurula girdim kurulda sordukları benim onlara anlatııklarımı hiç anlatmayayım ve raporumu almaya giittiğimde %94 oran vermişler sürekli vermişler ancak tekerlekli sandalyede yaşamama rğamen belden aşağımı his etmeme me rağmen ağır engelli hayır yazmışlar yani adamlar diyorki git kendini intihar et öl
    gittim il sağlık müdürlüğüne itiraaz ettim onarda başka hastaneye sevk etmeden direk izmirdeki hakem hastanelerine gönderecek
    bu konuda ne yapmam gerekli arkadaşlar ne olacak bizim halimiz.
    saygılarımla.

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

inşAllah hakem hastane ağır engelli ibaresini ekler. Hukukçulara danışmanı öneririm.

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Bu konuda yapman gereken hakem hastaneye gidip raporunu almak olacaktır.Banada düşük oran verilmişti itiraz ettim başka hastane kararı bozdu en son hakem hastaneden aldım raporu.Engellide olsak uğraşmamız gerekiyor hayat çok zor.Hakkını sonuna kadar kullan.

Üye
    canfeda20 Avatarı

Gerçek Adı
    Gurbetçi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

bu işin peşini bırakmam yıllar sürse bırakmam türkiyedeki adalalete pek güvenmem ama gerekirse avrupa insan haklarına kadar götürecem bu davayı

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

sana her mesaj atışımda mesaj kutusu dolu yazıyor @Suskun Mutsuz Umutlu

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

@sarasota şimdi düzelmiştir

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:05
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla bu ülkede yaşamak zor memurlar şerefsiz memurun insiyatifine bırakılırsa maddi konular içine sıcarlar bunlar... siz aynı zamanda ekpssyle atanmıştınız hizmetli olarak çalışıyorsunuz alıyorsunuz ben de atandım bende bakım maaşı alıyordum %80 raporum var çalışıyorum diye maaşımı kestiler