Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cekago Avatarı

Gerçek Adı
    cenk
    Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba
    ben 2008 yılında menenjıt rahatsızlıgı ıle bırlıkte epılepsı krızı gecırdım 5 yıl epılepsı tedavısı gordum ve ıyelıstım hıc krız gecırmedım en azından ben ıyılestım sanıyordum
    gectıgımız ay ıkı defa epılepsı krızı gecırdım ve cesıtlı sesler duymaya dısarı cıkamamaya basladım
    pıskıyatrı organık kısılık bozuklugu teshısı koydu bır yandanda epılepsı tedavım yenıden basladı
    bu arada bıldıgınız sıskoyum (150 kg) vucut kıtle endeksım 43
    ssk gırısım 2001 ve 2550 prım odeme gunum mevcut

malulen emeklı olabılme sansım nedır ve nerler yapmalıyım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cekago

Çok geçmiş olsun. Dilerim kısa sürede toparlarsınız...

Çok ileri derecede epilepsi olmalı ki malulen emeklilik mümkün olabilsin. maluliyet cetveli şöyle der:

1. Epilepsi – konvülsif epilepsi: (grand mal veya psikomotor) Tipik bir nöbetin detaylı bir şekilde tarif edilerek belgelendirildiği, ilişkili olan tüm olayları içeren; en az 3 aylık tedaviye rağmen ayda üç ve üçten fazla yaşanan ve beraberinde;
    A. Gündüz yaşanan ataklar (bilinç kaybı ve konvülsif nöbetler)
    veya
    B. Gün boyunca aktiviteyi belirgin olarak kötüleştiren artçıları bulunan gece atakları.
    2. Epilepsi – nonkonvülsif epilepsi: (petit mal, psikomotor, fokal) İlişkili olan tüm olayları içeren tipik bir nöbet şeklinin detaylı bir şekilde tarif edilerek belgelendirildiği, en az 3 aylık tedaviye rağmen haftada birden daha sık ortaya çıkan ve beraberinde
    A. Bilinç değişiklikleri veya bilinç kaybı ve atipik davranış gibi geçici postiktal bulguların olması
    veya
    B. Gün boyunca aktiviteyi belirgin olarak kötüleştirmesi.