Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Aslanamaaslan Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan ERDENCİ
    Son Giriş
    22.04-2017
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    MUŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam hocam

ben 04.09.1983. Doğumluyum
    SGK girişim 01.05.1998 .
    toplam gün sayısı 4037

çok ağır bir kalp ameliyat-ı geçerdim buna bağlı olarak %61 engelli oldum vergi indirim yazısınıda aldım

aynı şekilde gecen yıl SSK'ya emeklilik başvurusu Yaptım bana git 01.05.2015 de gel dediler 17 yıllık sigorta Süreci istenıyırmuş 2 kademeden emekli olabilmek için tamam dedim bu yıl başvurumu yineledim
    herşey yolunda iken son anda beni SGK'dan çağırdılar gittim dediler yine git 04.09.2018 de gel başvuruyap sebep olarak da 18 Yaşından sonra 17 yıllık sigorta istemiyormuş

şimdi sizden ricam bana bir yol göstermeniz çok mağdurum zor durumdayım sürekli Kalıcı hastalığım var bunu heyet raporu ilede onayladım şimdi nasıl bir yol izlemem gerek Allah rızası için yardımcı olunuz çok zor durumdayım hiçbir gelirim yok evden atıldım Evliyim 2 çocuk sahibiyim eşim ve çocuklarımda hasta ağır Astım Eşim çocuklarımda aynen ne yapmam Lazım lütfen bana bir yol gösterin
    daha3 yıl var ne yer ne içerim kimse düşünmüyor ben hakkım olanı istiyorum okadar SGK'yı boşuna mı yatırdım sizden cevap bekliyorum saygılar .

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    0

@Aslanamaaslan

18 Yaşından önce sigortalı olduğunuz için hizmet süreniz 18 yaşından itibaren hesaplanır.

01.05.1998 sigorta giriş ve 2.derece vergi indirimiyle 17 Yıl ,3840 Güne Tabi Olursunuz.

04.09.2001(18 Yaş) + 17 = 04.09.2018 tarihinde emeklilik hakedersiniz.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

@Aslanamaaslan
    Malesef erken emeklilik için belirtilen tarihi beklemek zorundasınız, söylenenler doğru.
    İsterseniz malulen emeklilik için başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Üye
    Aslanamaaslan Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan ERDENCİ
    Son Giriş
    22.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki hocam % 61 sürekli engelli raporu ile ne gibi imkanlardan faydalana bilirim bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Üye
    Aslanamaaslan Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan ERDENCİ
    Son Giriş
    22.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MUŞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    her'gün yeni kanunlar çıkıyor bizim için'de çıkan bir'şey yok mu 2018'i beklemek ölümden beter perişanım zor durumdayım şu mübarek ramazan'ı şerif hürmetine bize bu haksızlığı reva görenlere hakkımı helal etmiyorum. lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlar allah rızası için bir yol gösterin 3 ayda bir 950 tl sosyal yardımlaşma ve dayanışma denen şerefsiz kurum para veriyor soruyorum 950 tl ile 4 nüfus hepsi hasta kira yeme içme nasıl yaşanır eşin dostun yardımı olmasa bir hiç ten farkımız yok lütfen bilgi sahibi arkadaşlar varsa bi olanak yazın yapayım .saygılar teşekkürler herkese hayırlı ramazanlare