Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    by extory Avatarı

Son Giriş
    06.09-2015
    Saat
    13:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şizofreni hastasıym 80 raporum var pirim sayım 2000hala dişteknisyeni olarak calışıyorum ilkdefa sgk ya emeklilik başvurusu yaptım sigorta hastanesine sevk kagıdı verdiler hastane ve sonrasında hangi işlemleri yapmam gerekiyor ..benim önceden aldıgım ehliyetimde var onunla ilgili nasıl bir işlem yaparlar yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    hüseyin35 Avatarı

Son Giriş
    28.06-2016
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%80 raporun olması bi şey ifade etmiyor benimde %82 agır engelli raporum vardı babam 2014 yılında vefat etti yetim maaşı için başvurdum yeniden hastaneye sevk ettiler ordanda %95 ağır engelli raporu verdiler bipolar duygu durum bozukluğu kronik şizoaffektif epilepsi diye rapor verdiler ona rağmen yetmedi o raporlar bölge sağlık ara karar ile beni ruh hastalıkları hastanesine sevk etti ondan sonra baya bi geçti üzerinden tam 8 ay sonra maaşım bağlandı çok şükür ama çok zor bi süreç biraz sabır gerekiyor bide ben bi bilenden yardım aldım o kişi uğraştı her şeyle.

Üye
    [musti] Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

emekli olduktan sonra sgk emniyetle irtibata geçip ehliyetini iptal eder

Üye
    by extory Avatarı

Son Giriş
    06.09-2015
    Saat
    13:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hüseyin bey ruh hastalıklarına sevk ettiler demişsiniz hastahanede yatırıyorlarmı acaba suan calıştıgım için soruyorum iznim yokda

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @by extory

Maluliyetin tespiti için hastaneye sevk edildiniz sanırım. Hastaneye gidip durumunuza dair rapor alacaksınız. Daha sonra bu rapor sgk'ya gönderilecek ve sgk maluliyet cetveli'ne göre raporun malulen emeklilik için yeterli olup olmadığını bakılır. Emeklilik kararı o değerlendirme sonucunda verilirr.

Ehliyet konusunda heyetin nasıl bir tutum takınacağını bilemiyorum. Son zamanlarda Emniyet'e bildirim yapılmadığını görüyoruz. Ama bu net bir uyguşama değil. Şans!