Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçtigimiz aylarda emekliye 1000 tl den az maas alanlara 100 tl seyyanen zam yasasi çıkmıştı, alan varmı bu zammi?
    6645 sayılı yasanın 58. Maddesinde 5510 sayılı kanuna eklenen geçici 65. Maddesi ile emeklilerin durumlarında iyileştirme yapılması kararlaştırıldı. Buna göre; 2015 yılı Temmuz ayında SSK ve Bağ-Kur emeklilerimize öncelikle 5510 sayılı Kanunun 55 inci maddesi gereği ilk altı aylık dönemde gerçekleşen TÜFE oranı kadar artış yapılacak
    .
    170 alo SGK hattını aradım, 100 tl seyyanen zam yasasıyla ilgili bilgi almak istedim bana verilen cevap "100 tl seyyanen zam diye bişey yok sadece emekli maaslarinda iyileştirme olacak diye yasa cikti"
    Ne yani bu devlet yine mi bizleri ekti sadece göz boyamasi
    Yaptı. Tıpkı" 2013 yılında çıkarılan yasa ile malulen emekliye 971 tl maas " yalan haberi gibi budami Y A L A N.....

Üye
    Polat34 Avatarı

Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    34
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yalan değil kardeşim işyerinde çalışan abi o tarihte emekli oldu.100 tl seyyanen zam aldı.Bende bugün emekli olsam ne kadar maaş alırım diye sürekli hesaplama yapıyorum maaşlara bakıyorum.100 tl seyyanen zamdan önce emekli olsam maaşım 450 tl idi.Zamdan sonra 550 tl olmuş.Fakat maaşımız asgari ücretten yattığından dolayı yine 548.5 tl düşmüş
    Benim takip ettiğim kadarıyla zam olayı gerçek.Mesela babam 1000 tl üstünde alıyordu ona sadece normal zam yapıldı.
    İşgüzar bir memurun sözüyle gaza gelme

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1000 tl altı maaş alan tüm ssk emeklilerine 100 tl zam uygulandı.