Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cezzar_tr Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    03:12
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi günler yakinimin Ocak 2003 sigorta giriş tarihi ve 4100 gün primi mevcut. Kendisi kalp hastasi endokardit geçirdi kalp kapagi 1 sene arayla 2 defa değisti (2006 yilinda) 2 sene once vergi indirimi ile devlet hastanesinde heyete girdi %34 aldi. Doktor utanmadan " ritim bozuklugundan da 10 puan verebilirdim dedi" Ben tekrar girmesi icin baski yaptim itiraz ettik rapora ve baska devlet hastanesinde %63 rapor aldik . burdaki kardiyolaji doktoru daha once verilen %30 a şasirdi az verdiklerini soyledi ve %60 verdi . rapor gecici malesef.

Sgk ya malulen emeklilik basvurusu yapsak ve onlar sevk etse tekrar heyete girsek bir sonuc cikar mi acaba. Suan calismiyor. Ayni ilde 2 hastaneden heyete girdik üniversite hastanesi kaldi sadece heyete girmedimiz yer. Yardimci olurmusunuz sice napmaliyiz .rapor 1 haftalik , rapor linki ;

http://i.hizliresim.com/My0QQ9.jpg

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Tedaviyle düzelebileceği ya da azalabileceği düşünülerek 1 yıl süreli verilmiş olabilir.
    Bu durumda malulen emekliliğe başvurduğunuzda da heyet aynı kanıya varırsa emekliliğiniz onaylansa da kontrol muayenesi konabilir.

Üye
    cezzar_tr Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    17.08-2016
    Saat
    03:12
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yanitiniz icin tesekkurler , bana azalmasindan ote hasta olan kisi ayakta ve yuruyor diye emekli olmamasi icin yapilmis gibi geldi heyet gunu bende yanindaydim. Saglik kurulundaki memur binbir kaprisle kaydi aldi , %34 almissin zaten fazlasi olmaz falan dedi doktor parasi verne bosuna dedi artmaz puani dedi anca %64 ü alinca kapak oldu sanirim. Sgk ya basvurup sevk yaptirip tekrar heyete girecegiz. Ayni hastanede mi gireriz yoksa universitedemi ve malulen diye puani dusururler mi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @cezzar03

Malulen emeklilik için kurumdan sevk alırken gitmek istediğiniz hastaneyi söyleyip oraya sevk talep edebilirsiniz. Çalışan memur isterse sevk eder...