Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
  1. #1
    Üye
    u.uçar Avatarı

    Gerçek Adı
    Ufuk
    Üyelik Tarihi
    12.04-2015
    Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    15:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Mesaj
    37
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Malülen emeklilikle erken yaşlılık emekliliği arasında maddi fark var mı?

    Yani tüm şartlar eşit olduğunda, örneğin 15 senelik hizmeti, pirim ödeme süresi miktarı vs. aynı olsa, aynı parayı mı alırlar maaş olarak.

    Yani maddi olarak aralarında fark var mı?

  2. #2
    Üye
    NETBUS Avatarı

    Gerçek Adı
    Megalodon
    Üyelik Tarihi
    26.09-2006
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:02
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Mesaj
    876
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    ödenmiş primler ve yıl aynıysa evet.

  3. #3
    Üye
    u.uçar Avatarı

    Gerçek Adı
    Ufuk
    Üyelik Tarihi
    12.04-2015
    Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    15:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Mesaj
    37
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Açıklama yaparmısınız? Nasıl evet oluyor şartlar eşitse (pirim günü, miktarı, yılı eşit)

  4. #4
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

    Gerçek Adı
    Bülent
    Üyelik Tarihi
    09.01-2003
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Mesaj
    55.943
    Alınan Beğeniler
    956
    Verilen Beğeniler
    1.251

    Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @u.uçar


    Her iki aylık da aynıdır. Sadece, eğer Başka Birinin Sürekli Bakımına Muhtaçlık varsa, bu durumda malulen emeklilikte aylı % 10 arttırılır

    5510 sayılı yasanın 27 ve 29. maddelerine göre belirlenir.