Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon
Toplam 135 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa043 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2013
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    kütahya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benim durumumu biliyorsunuz ya ben anlamıyorum bu işleri sizleride rahatsız ediyorum belki ama inanın acnım sıkkınlığından ne yapacagımı şaşırdım ve bi kaç satır yazayım dedim hepinize kolaylıklar dilerim.

Üye
    mustafa043 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent kardeşim ve arkadaşlar benim dava dün gene oldu ve hakim 02/02/2010 ye gene gün attı haziran ayından beri maaş alamıyorum bu dava da biter mi acaba mahkeme bilgisi olan varsa bana bilgi verirseniz bu konuda sevinirim 7 ay oldu ya.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Bizde adalet sistemi her şeyiyle haksızlıklar barındırıyor. Ve en büyük haksızlık da dava süreleri... Ne denebilir bilemiyorum. Sabır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mustafa arkadaşıma çok üzüldum ALLAH yardımcın olsun, avrupa anlaşmalarına imza attık dye seviniyorlrdı, sevindikleri bu olsa gerek,'benim emekliliğim geldi bende emeklilik dilekçesi vermeye korkuyorum ne yapacagımı bilmiyorum arkadaşlar, işinden olacaksın, emeklililktende olcksın, yalı kazığı gibi ortada kalacaksın inanın şaşırdım kaldım,bu bizim sonumuz ne olacak, bir başımız değilki, çol çocuk var, okuyanı var.vs...(EL İNSAF) YAHU bu sözü kim söyler biliyormusunuz
    mustafa arkadaş son durumun ne oldu acaba sana dua ediyorum ALLAH yrdım etsin.YÜCE RABBİM benden isteyin kuldan degil diyor.kulların yaptığını her grdu.

Üye
    mustafa043 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar benim mahkeme 02/02/2010 da inş olumlu sonuçlanır ve sonucu sizlerle paylaşırım 3. celse olacak bu oturum

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Hayırlısı olsun kardeşim, çok üzüldüm ya. bende düşürülen raporumu almaya çalışıyorum. T.C. = torpil cumhuriyeti, senin benim gibiler ne yapar bilmiyorum.
    Sabırlar diliyorum, inşallah bu son oturum olur da haklarına kavuşursun...

Üye
    mustafa043 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar ve bülent kardeşim benim konuyu hepiniz biliyorsunuz ben allahın izniyle bu davayı kazandıktan sonra bir iş bulsam sigortalı ve burada çalışmaya başlasam maaşım kesilir mi acaba benim bu sgk ya güvenim kalmadı çün kü bi cevap yazarsanız sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Hem emekli aylığınızı alırken hem de sosyal güvenlik destek primi ödeyerek çaışabilirsiniz. Bir sorun olmaz
    Sadece malulen emekli olanlar emekliliklerini durdurmaksızın çalışamazlar o kadar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

mustafa43 çok büyük geçmi olsun
    benim aklımada şu geldi önündeki mahkemeye sende gir avukatla beraber ve mahkeme başkanına ne kadar madur olduğunu çoluğunu çocuğunu neyin varsa anlat çünkü senin davan için verilecek karar bellidir ve o mah. baş. inşallah merhametli çıkar ve çıkmak zorunda bu celsede karar alabilir ama muhakkak celseye girip maduriyetine inandırmaya bak
    bu türkiyede garip ve madursan yalvaracaksın zenginsen ezip geçeceksin türklerinde doğa kanunu buu maalesef allah işini rast getirsin

Üye
    mustafa043 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlasr biliyorsunuz benim yarın mahkemem var ama avukatla görüştüm hakim izne ayrılmış vekil hakim bakacakmış sonuç ne olur dedim gün atar dedi yani ben ayvayı yedim bi 2 ay daha atarsa yandım demektir. bi sözü olan var mı.

Üye
    mustafa043 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar ve bülent kardeşim benim dava 02/02/2010 salı günü oldu ve tekrar gün attı 13 nisan'a gün attı avukatla görüştüm benim askerlik raporlarını istemişler ama buradaki şube baya zaman geçtiği için raporları ankaraya gönderdik demiş ve raporların ankaradan istenmesi için 2 ay daha gün attı mahkeme dedi birtde davaya vekil hakim bakmış esas iş mahkemesi hakiminin akrabalarından biri vefat etmiş o da 1 ay sanırım izin almış hepinize saygılar.

bana bu dava bitmiyecekmiş gibi geliyor inana ümitlerimi yitirdim şu anda ssk lı bir iş arayışındayım ama yok. keşke hiç emekli olmasaydımda çalışsaydım bela okumak istemiyorum ama arkadaşlar bu sgk daki görevliler bunu hak ediyor inş bizlerin başına gelenler onlarında başına gelir.

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Tam Aziz Nesin'lik bir konu, Allah sabırlar versin bahtsız kardeşim...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Sabır...

Üye
    mustafa043 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent kardeşim sence ben bu davayı kesin kazanır mıyım ve kazanırsam sgk ya tazminat davası açsam olur mu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence kazanırsınız.
    Ama tazminatı bilemiyorum. Bence mümkün değil.

Sayfa 5 / 9 İlkİlk 123456789 SonSon

LinkBacks (?)

1. 06.12-2010, 21:05