Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 89 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bunun gelmesi gitmesı olması 1 ayı geçer herhalde neyse hayırlısı bakalım ne çıkacak

Bu islem uzun surermi peki ufuk bey belirsizlik ve 3 ay beklemek telef etti beni bu belirsizlik hastanede nepuan aldigimizi bile soylemediler peki bunu ogrenme imkanimiz varmidir suanda

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi dairesine gittim hastaneden evrak isteniyormus dedim onlarda evrağin az once geldigini soyleduler şansima hastaneden aldigim raporu verdiler ankarani. Ustedugu yazuyi verdiler altinda şôyle yaziyor fonksiyon kaybinin tablo 3-4 e göre bildirilmesi ve klinik taninin belirtilmesi nedir bunlar cevaplarsaniz sevinirim.

Vergi dairesinden alfigim evraklarda hastanenin verdiği raporu gordum fakat ankara fonksiyon kaybinin tablo 3-4 e gpre bildirilmesi ve klinik tanninin belirtilmesi isteniyor birde bu raporda beyin ameliyati oldum 2-3 sefer onla alakali bi not yada yazi goremedim normalmi bu yada pazartesi hastaneye gideceğim orada soyleyeyimmi son olarakda raporda sadece vergi muafiyeti ve özurlu karti kullanim amaci yazar buna ötv indirimi istihdam ekletebilirmiyim madem ueniden yapilacak

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Heyete girdim evrak ankaraya gitti hastane %76 rapor vermiş ankara eksik evrak ve tablo yuzunden geri geldi hastaneye gittim tekrar heyete soktular bu seferde başka beyin doktoru ben bunları kabul etmem git mr çekil dedi çekilmisim dedim. Hastanede ayni yerde ne fark eder dedim dakka basi mr ben eksik evragi gonderin diyorum onlar silbastan heyet ister itiraz edebilecegim yer varmi yada nasil bir yol izlerim.

Arkadaşlar konu hakkında bilginiz varsa acil mesaj atın evraklar ankaraya gitti geri geldi istenilenler * fonksiyon kaybının tablo 3-4'e göre bildirilmesi ve klinik tanının belirtilmesi hastaneye gittim bana 1 gün sonra heyete gireceksin dediler dedim daha yeni girdik istenilen bilgi bu heyette ne işim var gene koşturmaca yine film girdik enson norolojiye girdim bana eski doktorun verdiği oran beni ilgilendirmez ben o kadar vermem dedi bende o doktor tanıdığım ya fazla yazdı hastalık neyse onu yazdılar dedim ben beyinden ameliyat oldum o git sırtından film çekil diyor ben hak kazandığım ilk raporla eksik evrak tamamlanıp gidecek derken tekrar heyet normalmi bu yada yapılacak bişeyvarsa acill yazın sıkıldım bu işten artık sanki adama fazla not yaz dedik.benbununla ilgili ne yapabilirim arkadaşlar acil cevap verirseniz sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    462
    Verilen Beğeniler
    733

@EEYCAN

Maalesef, hastaneden istediklerini yapmak senin için en doğru yol. İtiraz etsen süre uzar! Köprüyü geçene kadar...

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ne bilim verulmiş bir oran var kendileri verdi zorla almadik 2.ye gittiğimde doktor bem bu orani vermem dedi zorla almadik dedim bu orani yani orani alamayiz biz tekrar orani veren doktorami gitsek anlamadim bide ankaranin istediklerini gene yapmadularki toblo 3-4 dedikleri olayi soyleyincede bizden iyimi biliyorsunuz diyorlar sikayet etsek kimi kime edelim bilmiyorumki ne yapmam gerek.

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bugun heyet bitti gibi birsey en son idrar tahlili verdim ayin 5-6 si gi i sobucla birlikte vereceğim umarim bitmiştir.

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ve sonunda sonunda heyet işkencesi öyle yada böyle bitti.en çok zorunda giden yalanciyiz gibi bakmaları onlarda bir yerde haklı okadar insan doğru söyleyepcek değil ya.neyse benim işlem 15 şubat itibariyle bitti ama henüz vd gitmemiş normalmi acaba eksik evrağimda yoktu

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

10-15 gün içinde vergi dairesine ulaşır.
    1 ay falan sürüyor normalde

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bende eski kafayla gidiyorum ilk verdiğinde 2 gün içinde vergi dairesine gitti.dün hastaneyi aradım çok yoğunluk var normal dedi hayırlısı bakalım bu kadar emeğe Orluğâ değer umarım

Heyete verdiğim evraklar bulunamıyor vardır bir hayır diyeceğin ama nerde bi hatane evraği eksik yollar tekrar heyete gireriz bu seferde evraklar katılmış ne iş bu bende anlamadim gitti

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    462
    Verilen Beğeniler
    733

@EEYCAN

Hey allahım! Eziyet efsanesi oldu...

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ben herşeyden bir ilkim abi bende anlamadim ama 2 günlük bir aramadan sonra işgüzarin birinin çekmecesinden çıktı evraklar dut bakalım sonu hayırlısı olsun gene aynı oran verilmiş hayırlısı bakalım.ben ÖTV indirimi için tekrar girerim dedim ama pes abi gene aynı olaylar olur diye korkmaya başladım ve ne ya eylül ayından beri vergi indirimi için ugrasiyoruz.

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Bu nasıl iş kimsenin kimseden haberi yok git gel yapmaya Tekirdağ İstanbul evrak boom olacak.en son bugün vergi dairesine gittim evisden takip et dedi ee bakıyorum dedim evrak hastaneden rapor bekleniyor evrak size gelmesini diyorum hastane yolladik diyor e bizde yok evissden takip et diyor eee bakıyorum diyorum hastanede gözüküyor ee o zaman hastane diyor bize gelmedi ee kardeş bilgisayar önünde at ile deve değil gir TC bak diyorum tenezzül edip baktı beyefendi ee evrak boom bizdeymis diyor kırıkları beni buluyor anlamadim 15 gundur evrak orada bakmadan bizde yok diyor ne acayip sistem anlamadim sonuç ne diyorum hastane buradan öğrenirsin diyor inada hastane bilir diyor burada işlem 2 at surer diyor bu normalmi

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    02:07
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

@EEYCAN
    Bir de ne diyor biliyor musun; gel ağzıma burnuma dal diyor Allah ne verdiyse.
    Bu kadar aymazlık olur mu ya? Evrak 15 gün senin orda bekleyecek ve sen bu 15 gün işine bakmak yerine okeye döneceksin.
    O raporu merkez sağlık kuruluna gönderme konusunda da böyle okeye dönerek çalışırlarsa emin ol 2 ay da sürer 5 ay da.
    Lanet olsun böyle memurlara.

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Abi ne dersek diyelim böyle geldi böyle gider.eskisi gibi defterden arama yok 2 saniye bilgisayara gir her sey onunde ama nerde neye üzüldum bide bu isi yapanda bizimle ayni yolda yuruyen engelli bir zat bizi en iyi o anlar dedik ama hikaye.

Üye
    EEYCAN Avatarı

Gerçek Adı
    eeycan
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sonunda 01 nisan itibariyle evrak Ankara'ya gönderilmiş ne zaman orada olur bilmem ama ne hastane nede vergi dairesi sonucu söylemiyor umarım ilk gittiği gibi (ilk gittiğinde %76 oran vermişlerdi eksik evrak tablo 3-4 )geri dönmüştü umarım aynı orandır.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon