Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tevfikka Avatarı

Gerçek Adı
    tevfik
    Son Giriş
    17.05-2015
    Saat
    18:07
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın Oturan Boğa,
    sizden bir şey öğrenmek istiyorum....25 yıl hizmet süresi, 6090 gün ve %87 vergi indirimi raporum ile emeklilik için SGK'ya başvuru yaptım, gerekli yazışmalar yapıldı ve nasipse Nisan 2015 ayında emekli maaşımı almaya başlayacağım...ben vergi indirimi ile emekliliğe başvuru yaptım, ben acaba vergi indirimi ile erken emekli mi olmuş oldum veya malulen mi emekli olmuş oldum?ama SGK sitesinde ve e-devlet'te yaşlılık aylığı bağlandığı yazıyor, acaba ben ne şekilde emekli olmuşum?
    sizi niye rahatsız ediyorum derseniz, ayrıldığım işyerimde çalışan özel firmalar var ve bana iş teklifi geldi, eğer çalışırsam acaba emekli maaşım kesilir mi, lütfen bilgi verir misiniz?teşekkür eder, iyi günler dilerim....

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi indirimi alıp emekli olduktan sonra emekli maaşı alıp hem de çalışa bilirsin malulen emekli olsaidiniz emekli maaşı kesilmeden çalışa mazdiniz rahat olun yeni başladığımız veya baş lıya çağımız iş yerine emekli olduğunuzussöyleyin onlar halleder sgdp ödeyerek çalışa bilirsiniz rahat olun erken emekli olmuş sunuz malulen degil

Üye
    tevfikka Avatarı

Gerçek Adı
    tevfik
    Son Giriş
    17.05-2015
    Saat
    18:07
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkür ederim Uğur Bey...geç cevap yazdığım için herkesten özür dilerim...iş çıkışı yaptığım için lojmanı boşalttım, yeni eve taşınma, internet nakli falan biraz süre aldı...cevabınızla içim rahatladı...bazı forum sayfalarında %40 ile %60 arası vergi indirimli, %60 üzeri rapor ile malülen emeklilik yazıyordu...ben vergi indirimi ile başvurdum ama raporum %87 idi...o sebepten korkmuştum, çok teşekkür eder, iyi günler dilerim...sağolun...