Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    damselfly Avatarı

Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    01:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Üç yıldır Onkolojinin takibinde bir devlet memuruyum. Yakın zamanda vergi indirimi gibi haklar için özür kuruluna başvurdum. Onkoloji raporunda '%80 maluliyeti vardır' ifadesi geçiyor. Bu raporu özür kuruluna daha teslim etmedim çünkü şöyle bir
    çekincem oldu; bu rapor işlemler bitip onaylandıktan sonra ve ben defterdarlığa teslim ettiğimde işyerime ya da sgk ya gönderilirse benim isteğim dışında malulen emekliliğimi isteyebilirler mi? Çok acil cevaba ihtiyacım var. Beni aydınlatırsanız çok
    memnun olurum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Teorik olarak hayır, kimse sizi zorla emekli edemez. Yeter ki durumunuz görevinizi yapmaya mani olmasın. Ama pratik açıdan işgüzar bir amir çıkıp emeklilik konusunda sizi zorlayabilir. Bu nedenle, ben olsam vergi indirimi konusunda işlem yapmamayı tercih ederdim gibime geliyor.

Üye
    damselfly Avatarı

Son Giriş
    07.02-2015
    Saat
    01:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim çekincem de bu sebepten idi Bülent bey. teşekkür ediyorum cevabınız için. Sizin tecrübeleriniz ışığında hareket edicem sanırım.