Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kurtulus1905 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2017
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben bipolar affektif bozukluk tan %40 sürekli rapor aldım herhangi başka bir sağlık sorunumda yok geçenlerde bir sitede gördüm 2008 deki yasadan önce sigortalılığı başlayanların mutlaka erken emeklilik için vergi indirimine başvurmaları gerekiyormuş ben bu raporu EKPSSye girmek için aldım ve vergi indirimine başvurduğumdada raporun oranının düşme riski var mı? çünkü birde sağlık kurulu inceleyip karar verecekmiş.... kafam karıştı sizce riske girmelimiyim? bu arada birde askeriyeden çürük aldım 2 hafta önce...

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Raporun tarihi yeni olduğu için elinizdeki raporu kabul ederler. Ama sadece 1 Ekim 2008'den önce sigortası olup, ssk (4a)'dan emekli olacakların ssk'lı olarak çalışıyorken almaları şart vergi indirimini. Memurluktan vs. emeklilikten bahsediyorsak alma şartınız yok zaten. Emeklilik zamanınız geldiğinde kurum sevki ile yeni alacağınız rapor oranı kabul edilir.

Üye
    Kurtulus1905 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2017
    Saat
    21:50
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkür ederim KKELEBEKK