Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ramis1 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2014
    Saat
    01:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    istege baglı bagkur oduyorum saglık hızmetıne ıhtıyacım olmuyor ılerıde emeklılık ıcın oduyorum.bır arkadas madem saglık için bagkuru kullanmıyorsun odemeyı gecıkmelı toplu yap yani ılerıde yap boylece saglıkla ılgılı olan kısım prım tutarından dusulur ve sonucta daha az prım tutarı odemıs olursun dedi.
    bende gecıkme cezası oluyor dedım.
    ancak bellı aralıklarla af cıktıgı ıcın cezalar sılınıyor sadece ana para odenıyor bu yuzden sonucta daha az prım odersın dedı.

boylemı gercekten ılerıde toplu odeme yapınca saglıkla olan kısmı hesaplanmıyormu?bilgisi olan varmı.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

İlerleyen yıllarda af çıkacağı kesin değil ki ödemelerinizi düzenli olarak yapın..

Üye
    cemal1453 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal çabuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağlık hizmetini kullanmıyorum demişsiniz zaten sigortanın amacı sağlık hizmeti için öncellikli kurulmuş bir sistem yok sağlık hizmetini kullanmıyorum sadece emeklilik kısmını kullanacağim demek bana pek mantıklı gelmedi tamam sağilik hizmetinden yararlanmadınız daha önce bundan sonrası için aynı sağlıkta kalacağinizin bir garantisi, varmı