Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bazen emeklilik veya vergi indirimi için başvurulduğunda düşülen "Kontrol muayenesi" şerhi var. Bu uygulama nasıl oluyor? Kontrol tarihinde kişi kendisi direkt hastaneye mi gidiyor, yoksa sosyal güvenlik kurumuna mı başvuruyor? Elinde bir sevk kağıdı oluyor mu? Heyet raporu mu uzman kontrolü mü yapılıyor? İşlemler hangi sırayla yapılıyor ve süreç ne kadar zamanda tamamlanıyor? Kontrol muayenesi sonucu hastanede kişiye bildiriliyor mu?

Hasılı, böylesi bir süreç yaşayan arkadaşlar tecrübelerini yazarsa hepimiz bilgilenmiş oluruz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben vergi indiriminde raporun altında 1 yıl sonra konturol ibaresi var raporun çıkış tarihi 22 05 2008 müracat tarihi 21 03 2008 vergi indirimi aldım ama daha konturole gitmedim kısacası bende bilmiyom ama vaktim olursa hastaneye gidip sorcam nasıl bir yol izlenecegine dair sb dışkapı egitim ve araştırma hastanesi konturol ibaresini koyan hastane tabi tetkik ve muayine yeri etlik poliknigi sorup bu konu hakkında sizlere bilgi vercem

Üye
    isoduzce Avatarı

Son Giriş
    19.04-2012
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimi için başvuru yapanın hastanaden 1 senelik kontrol verildiyse mal.bak.sağlık kurulunun gönderdiği sonuç önemli.her türlü kontrol dendiğinde ilk vergi indirimi için başvurduğumuz vergi dairesine aynı belgelerle gidiyoruz.vergi dairesine uğradığımda bir defter açtılar orda benim için 1 sene vergi indirimi alır.1 sene sonra kontrol için hastaneye sevk yapacakların bildirdiler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Konuyla ilgili tecrübelerinizi yazmaya devam edin lütfen...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...