Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ablam aylığın onaylanmışsa Mart'ta doğum yılının son rakamına göre olan ödeme gununde PTT'den 2022 aylıgını alırsın inşallah.
    emeklilik işine ugraşırken birazcık da olsa maddi sorunlarına ilaç olur bu aylık. hayırlı olsun

2022 aylıklarıyla ilgili soruların olursa şu forumdan sorarsın:http://www.engelliler.biz/forum/2022-engelli-ayligi-ile-vakif-ayligi/
    emeklilikle ilgili bu konun dagılmaz böylece.

Üye
    onlwolf Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

sosyal güvencem 60g c-1 e başlamış, yeşilkartlı olmusum .Yarın dk. a gidicez herhangi bir sevk vs. problem olurmu ..ilcemizde kad.has.dog. dktru yok.. afyon il zübeydehanım hast. gitmemiz gerekli. AYRICA benim tedavi oldugum kontrollerimin yapıldıgı yer ANKARA HACETTEPE, oraya kontrole gitmek için sevk olmam gereklimi ,,,nasılbir silkilasyon takib etmeliyim

bugun il sosyalhizmetten evde bakım maaşi icin geldiler eve ..raporlarıma baktılar bazı sorular sordular . malülen emeklliligimin neden durduruldugunu sordular . evi incelediler ., onaylanıp onaylanmadıgını söylemediler .. ENSON cıkarken 3tane raporumdada yüzde80 oldugunu,sürekli vede agır özürlü olmasına ramen ,emekliligin kapanmasının anlaşılmaz oldugunu söyledi ... EMEKLİLİGİNİ İHMAL ETME ONUMUTLAKA TAKİPET DEDİLER ...MAHKEMEYEMİ VEREYİM DEDİM cevap alamadım...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

bu güzel gelişme. demek ki hastalıgının yaşamını olumsuz etkilediğini görmüşler. emeklilik işini takip et sen. onlara da danış gerekirse.

bu arada ablam 60/g c 1 diye bir şey yok. 60/c 1 var. yeşil kart yerine geçen GSS budur. yanlış yazmışsın sen.
    yalnız sen 2022 aylıgına başvurmuştun onaylandı demiştin?
    2022 aylıgın baglandıysa 60/c 3 kapsamında GSS'LI olacaksın. Bu da eski yeşil kart gibidir.
    her ikisinde de devlet hastanesine başvuracaksın ablam. devlet hastanesini arayarak sana yazdığım kapsamdaki Saglık guvenceli olanların sevk işlemlerini vs sorabilirsin. Uygulamasını bilmiorum pek.

Üye
    onlwolf Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

abla ikilemdeyim... özürlü maaaşı ve+ evde bakım maaşı birlikte onaylanırsa toplam 437+793-- 1230 ..yapıyor evde 4kişi olduk gelir seviyesi yeterlimi iki maaşi birlikte alabilirmiyim ÖNCEKİ MALÜL EMEKLİ MAAŞIM 493tl idi .engelli maaşı 437 ,,,ikisinin arasındaki fark cok düşük MAHKEMEYE başvursam avukat+++ gideerler,,, aradakifark icin cok düşükdigilmi . Mahmeye başvuru süresi varmı,, sen gec kalmıssın şimdiye kadar nerdeydin derlermi

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

evde 4 kişi oldugunuzdan her iki aylıgı da alabilirsin ablam. gelirinde sorun yok rahat ol.
    evde bakım aylıgı da inşallah baglanır. evde bakım da bağlanırsa bu senin için çok iyi olacak. emekli aylıgın çok düşük neredeyse 2022 aylıgı kadar.
    mahkeme sureci hakkında bilgim yok ablam. Bunu bilen arkadaşlara sormalısın.
    hele şu maddi sorunların düzelsin rahat kafayla emeklilik işiyle de ugraşırsın. acil olan maddi durumundu.
    2022 aylıgın baglandı mı?

Üye
    AYŞE GÜL UYAR Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe gül
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iyı günler 01/11/2014 tarihinde malulen böbrek nakli sebebiyle emekli oldum. Bu yazılanları okudum. Bana ne sözlü nede yazılı kontrol demediler acaba hangi evraklar yada bilgide yazmakta kontrol olunup raporun yenilenecegi bana yardımcı olur musunuz. Ayrıca heyetine raporunu ben hiç görmedim bile direk sgk ya gönderildi. Ben istediğimde sizinle bir bağlantısı yok biz raporu sgk ya göndereceğiz dediler. Teşekkür ederim şimdiden

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

@AYŞE GÜL UYAR

Nakil kendi başına malulen emekliliği sağlar ve kontrole tabi tutulmaz. Merak etmeyin.

Üye
    AYŞE GÜL UYAR Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe gül
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkür ederim

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234