Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    REKLİ Avatarı

Gerçek Adı
    ilker
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ssk numaramı 1991 yılında aldım yalnız 2008 kadar hiç pirim yatmadı şu anda ssk dan 533 günüm var geriye dönük ssk pirimi yatırabilirmiyim veya askerlik borclanmasını ödeyebilirmiyim ayrıca esnaflık yaptım 2000 den 2008 kadar bakur gün sayım 2500 gün ssk ilk pirimim 2008 de yattı bakur ise 2000 de vergi indiri almadım daha acaba ne zaman emekli olurum. işkura kaydım var %40 raporla kayıtlıyım şu an .bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler saygılar

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Vergi indirimli raporonuz var mı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Madem ssk priminiz yatmadı, o zaman sigorta başlangıcınız Bağ-Kur başlangıcı sayılır.
    Geriye dönük ssk primi ödeyemezsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    REKLİ Avatarı

Gerçek Adı
    ilker
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vergi indirimim yok.bakuru ssk cevirecem ssk dan 3,5 yıl istiyolar. Bakuru ssk ya cevirmem için.BAKURDANMI DEVAM EDİM YOKSA SSK DAN DAHA CABUKMU EMEKLİ OLURUM.SAYGILAR HOŞCA KALIN CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kurumlar arası geçişte 1260 gün şartı var.En son 1260 gün nerde çalışmışsanız onun üzerinden emekli olursunuz.Vergi indirimi için başvuruda bulunabilirsiniz.Raporonuzun olumlu sonuçlanması durumunda erken emeklilikten faydalanabilirsiniz.Vergi indirimli raporonuzun olmassa bile,yine yeni yasaya göre %40 ve üstünde işgücü kaybınızın olması durumunda erken emeklilikten yararlanabilirsiniz.