Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    evsizz Avatarı

Gerçek Adı
    yücel
    Son Giriş
    02.05-2015
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    cevabınıza teşekkür"ederim :İSİM_77"gelir idaresinden kastınız"raporu yolladığım vergi dairesimidir"emeklilik işlemi başlatmak için"o belgeyi istiyor "sgk"2 ay oldu ses yok"iştende ayrıldım"haber vermezlerse"ne yaparım sorusu var kafamda"orjinalini veya aslı gibidir"bir nüshasına ulaşmam lazım"gerekirse ankaraya gideceğim""bulamazsam" ben (evisste)dereceye girdiniz işyerinize gönderildi yazısını görüyorum"belge yok ortada"gelir idaresinden alabilirsiniz diyorsunuz bu içime su serpti"saygılar..

Üye
    evsizz Avatarı

Gerçek Adı
    yücel
    Son Giriş
    02.05-2015
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1806;
    inşallah ekpps yi"kazanırsınız..

ism_77;
    "çok teşekkürler"değerli yorumlara ..anlaşılan uzun sürüyor ankaradan gelmesi"ben emeklilik işlemi başlatacağım o belgeyle "dosya numarası zaten görünüyor "eviss"te"bana aslı veya aslı gibidir" lazım"iş yeriyle bağlantım kalmadı "belgeyi haber vermezlerse"ne yaparım "kafamdaki soru işareti sgk"istiyor"emeklilik için saygılar

Üye
    warmen34 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin
    Son Giriş
    23.05-2015
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iki hafta içinde geliyor,kaybolsa bile müracat ettiğinizvergi dairesine elden alabiliyormuşsunuz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12