Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben her yıl gidiyorum zaten banka mesaj atıyor cep tel fonuma emekli maaşınız evrak eksikliginden dolayı bloke omustur enyakın şubemize gelmeniz rica olunur diye bende gidiyorum evra imzalayıp maaşımı alıyorum

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

vayy bee engellılerı dusunen bi bankalar var, abı senı göresim geldi hep atm,den cekıp gıdıyosun o yuzden bloke etdim,nasılsın ıyımısım varmı bı sıkıntı dıyolar sanırım ))

Üye
    salih_6071 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    01.04-2016
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana evrak imzalatmadilar sadece bir sifre belirlediler hesap acildi

Üye
    Tuna tuna Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Hocam , emekli annemi her yıl gösteriyorduk , sonra iki yıla çıktı bu , geçen yıl gittiğimizde bu uygulamanın artık kalktığını söylediler , banka Zıraat bankası .
    Koskoca devlet bankaları hesap sahiplerinin yaşayıp yaşamadıklarını elektronik ortamda hala göremiyorsa , niçin elektronik ortama geçilip TC no uygulaması başlatıldı ki !?

Ayrıca bir çok devlet dairesi hala bazı işlemler için , "ikametgah , nüfus sureti , adli sicil kaydı istiyorlar !!! bu nedir yaa !?

Üye
    labidu Avatarı

Son Giriş
    29.07-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tuna tuna;

değerli dostum,idrak mı edemediniz devlete sayıp sövmekten vazgeçin. emeklilerin aylıklıkları vefat etmelerine rağmen yakın akrablarının çektiği bir ülkede yaşıyoruz.veyahut vefat edip emeklli aylığı hesabına yatmaya devam eden insanlar var.sgk nın belirlemiş olduğu bir kural kaide.emekli aylıkları belli bir süre çekilmez hesaplarında hareket olmazsa bile bu aylıkları sgkya tekrar iade ediliyor.

Üye
    Tuna tuna Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

labidu;

Hocam kimseye küfür etmedim , siz de bu yönde bir sıkıntı gelişmiş herhalde ! , sen hangi ülkede yaşadığının farkında değilsin anlaşılan ! , "geçenlerde vergi açılışı yaptım iki gün sonra "vergi dairesi , SGK ya hemen bildirip , bu emekliden SGDP kesin demiş" , yani 48 saat içinde bu bildirimi yapmış !!! , şimdi bu bildirimi yapan devlet te , nüfus müdürlükleri de , ölen emekli vatandaşını hemen SGK ya bildirse !!! , maaşı otomatik kesilse ve kimse de maaşı çekemese olmaz mı yani ! diye düşündüm .. Umarım , birinci de değilde ikincisin de , "ben anlatabilmiş ve sizde anlayabilmişsinizdir .!. Saygıyla !.

Üye
    UMOZTURK Avatarı

Son Giriş
    13.11-2015
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben yaklaşık 4,5 yıldır İş Bankasından alıyorum emekli maaşımı ve bugüne kadar hiç böyle birşeyle karşılaşmadım...
    Her ayın 22 sinde yatıyor maaşım. Hiç şubeye falan da çağırmadılar bu zaman kadar yaşıyomusun diye

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu tür uygulamaya hiç raslamadım, nakit kartla harcama yaptığım için para cekmek için bankaya gitmem hiç.Yerinde olsam hesabı kapatırdım, ssk. maaş hesap banka değişikliğini e devletten yapabilirsin.Bugün hastanelerde bile muayene olurken parmak izi cihazında tarattırıyorlar elinizi ,bankalarda guvenlıkte zayıf aman ha dikkatli olun birikiminizin hepsini bir bankada tutmayın.İş bankası fotoğraf cekiyor hesap açılışı yaparken, ing öyle degil hatta o kadar zayıflarki anne kızlık soyadının yerine direk sizin soyadınızı yazarlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12