Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evine en yakın atm hangisi ise ona yazıl.Bankalrın çok kolaylığı var ,otomatik fatura ödeme günümüzün olmazsa olmazlarından.İng bankla çalışıyorum kart aydatına kızıyordum fakat alışverişlerden kazandığım bonus ve taksit kolaylığı yanında lafı bile olmaz.Promosyonlara kanmayın, gunluk hesap, turuncu hesap, devletin açtığı maaş hesabı, kredi cektiğim hesap derken bir baktım 4 hesap olmuş ,3-5 lira hesap işletim ucresi yok bilmemne ucreti geciriyorlar.Bankayla çalışıyorsanız mutlaka internet bankacılığından hesap hareketlerini takip edin, zırt pırt kesinti yapıyorlar.

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akbank veya ykb nasıl?

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

arkadaşlar benim kadar bankayla işi olan olmaz sanırım dünya kadar borcum var kredi kredi kartı nerdeyse bütün bankalarla çalışmış biri olarak emeklilikten öncesinde yanlız sorduğum şu emekli maaşını taşıyana verilen promosyon olarak zaten olmuş olan hesaplarım dahilide benim için hangi banka uygun olur demek istedim zaten normalde devlet bankaları standart olarak halkbank iyidir ordada maaş hesabım var ama promosyonu yok ne yapalım kandirilmalayım kimse iyi dememiş alanlar varmı yazarken maaşınızın halkbankada olduğunu da yazarsanız daha makbul olur ve sebebi nedir o bankadan almanızın avantajı yada dezavantajı ne olduğunu yazarsak daha faydalı olabilir hesap işletim ücreti her banka alıyor zaten maaş hesabından alınmamasıgerekir maaşı taşırken şartları tek tek araştırılsa iyi olur gibi ondan sonra işimize geliyorsa geçelim ne dersiniz

Üye
    AS21 Avatarı

Gerçek Adı
    Baris
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakir / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vakifbank.

Üye
    aemre Avatarı

Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Şekerbank maaşını 1 yıl süreyle taşıyanlara çeyrek altın veriyor.

ayrıca maaşı eve teslim hizmeti var ve 1 yıllık sigorta poliçesi hediye ediyor.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel...sklnahvhydxskl

Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Varmı başka görüşü olan arkadaşlar hangi bankadan alalım maaşımızı?

Üye
    cann.sm Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    6

bence de halk.. yada ila özel derseniz, iş derim..

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

bende garantiye taşıdımkredi çekmek için şart koştu istemeden taşıdım yanında bir çeyrek verdi yani 1.60 gr altın çeyrek ediyor karşılığı olarak 3 sene taşınamaz diye şart görünüyor edevlette

Üye
    Ümit Kurtuluş Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bosna
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    2

Merhabalar,
    Sitede güncel olarak bulamadım bu yüzden konu açmak istedim. Emekli Maaşları ilk kez DenizBank'a yatmakta. Ondan sonra isteyen bankasını değiştire biliyor.

Ricam, hangi bankadan ne şartlarda hizmet almaktasınız?

Örneğin;

EFT, Havale ücreti ödeniyor mu? Fatura ödemelerinden komisyon alınıyor mu? Hesap işletim ücreti altında her yıl kesinti yapıyor mu? Zorunlu kredi kartı çıkarttırıyor mu?

Bu ve bunun gibi emekli maaşınızı aldığınız bankanın, avantaj ve dezavantajlarını yazarsanız ilerde banka seçimi konusunda bir fikir elde etmiş oluruz.

Teşekkürler.

Üye
    Ümit Kurtuluş Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bosna
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    2

Mesela Bu Fibabank. Finansbankın kurucusu Hüsnü M. ÖZYEĞİN bankası Finansbankı sattıktan sonra Fibabankı kurdu.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bankacilik-hizmetleri/emekli-maas-odemeleri.aspx

• T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma doğrultusunda, emekli maaşını Bankamızdan almak isteyen SGK emeklisi (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) müşterilerimiz, 3 yıl süre ile emekli maaşını Bankamız aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri durumunda promosyon almaya hak kazanacaktır.
    • Yapılacak promosyon ödemeleri maaş tutarına göre aşağıdaki gibi olacaktır.
    • 1.000 TL’den düşük (1.000 TL hariç) maaşlar için 330 TL,
    • 1.000-2.000 TL arası (2.000 TL hariç) maaşlar için 415 TL,
    • 2.000 TL ve üzerinde maaşlar için 500 TL

Emekli maaşını Fibabanka’ya taşıyan tüm emekliler ve yeni emekli olacak kişiler olarak;

• Fibabanka şube ve ATM’lerinin yanısıra, Türkiye’deki tüm ATM’lerden herhangi bir ücret/komisyon ödemeksizin emekli maaşlarını kolayca çekebilir,
    • Fibabanka Şubeleri başta olmak üzere tüm kanallardan gerçekleştirecekleri bankacılık işlemleri ile ilgili olarak hesap işletim ücreti ödemez,
    • Emeklililere özel bireysel kredi ve mevduat faiz oranlarından yararlanırsınız.

Üye
    Deniz_lee_lee Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben emekli değilim ama annem emekli ve maaşını HALKBANK dan alıyor. Paraf kredi kartını ve internet şubesini kullanıyorum.
    Avantajlarını şöyle sıralayabilirim;
    Verdiği kredi kartlarından yıllık aidat almıyor.
    Herhangi bir fatura ödeme talimatı istemiyor.
    İnternet şubesinden fatura ödemelerinden ve TL yüklemelerinden herhangi bir komisyon almıyor.Ben fatura ödemelerimi ve TL yüklemelerimi hep internet şubesinden yapıyorum.
    Başka hesaplara havale ve eft lerde limit olmaksızın 1,95 TL komisyon alıyor. Hatta havale ücreti biraz daha düşük olabilir. Ben genelde eft için kullandığım için havale ücretini tam olarak bilmiyorum.
    Uygun komisyonlu kredi içinde bazen SMS falan atıyorlar.Fakat ben o konuyla pek ilgilenmediğim için ayrıntılı olarak detaylarını bilmiyorum.

Genel olarak benim gözlemlediğim avantajları bunlar,herhangi bir dezavantajını da görmedim.

Üye
    Ümit Kurtuluş Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bosna
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    2

İş bankasının verdiği hizmetler

* Uygulamamız süresince kredi kartı ve ek kartlarınızdan yıllık ücret alınmayacaktır.
    * T.C. SGK emekli maaşı ödemelerinin yatırılacağı maaş hesabınızdan uygulama dönemi içerisinde Hesap İşletim Ücreti alınmayacaktır.
    * İnternet Şubemiz, İşCep ve Telefon Şubemizden ücretsiz havale yapabileceksiniz.
    * İnternet Şubemiz, İşCep ve İşTablet kanallarından aylık 3 adet ücretsiz EFT yapabileceksiniz.
    * Şubelerimizden açtıracağınız TL, EUR veya USD cinsinden Vadeli Mevduat Hesabınız için size özel avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanabileceksiniz.

Üye
    Alina Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Emeklilere EFT ücretsiz biliyorum ben . Denizbank tan Ziraat e EFT yaptım maaşımı , oradan da başka bir bankaya EFT yaptım hiçbirinde işlem ücreti ödemedim

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    41

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben şekerbank 'tan alıyorum eft havale ücretsiz kredili mevduat hesabı açtı orda 500 tl var hiç kullanmadım öyle duruyor sadece maaşımı çekiyorum bankadan okadar.Internet bankacılığını kullanıyorum istediğim zaman başka bankaya ücretsiz eft havale yapıyorum.3 yıllığına anlaştım 300tl verdiler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12