Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    asum Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    02.09-2014
    Saat
    08:50
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    konya eğitim ve araştırma hastanesinden sol göz monoküler ve hipertansiyon tanısı ile % 52 oranında 3 yıl süreli rapor aldım.
    raporumu vergi indiriminden faydalanmak için vergi konya beyşehir vd 30/06/2014 tarihinde verdim.
    tahminen sonuç kaç günde gelir.

3 yıllık raporum ile ssk başlangıç tarihim 10/03/1997 prim gün sayım 4360 gündür. emekli olabilir miyim.
    vergi indirim işlemlerini ankaradan elden takip edebilir miyim.

saygılar sunuyorum.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Sonuç 45 gün içerisinde iş yerinize bildirilir.
    %52 oranında ki raporunuz ile 3 derece vergi indirim hakkı kazanır iseniz 17 yıl 3920 güne tabi olursunuz..
    10.03.1997+17 : 11.03.2014 de emekli olmayı hak etmişsiniz zaten vergi indirim belgeniz onaylanır onaylanmaz sgk ya emekli olmak için müracaat edebilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlker'e ek olarak: raporunuzun 3 yıllık olması vergi indirim hakkını da 3 yıllık olarak alabileceğiniz anlamına gelmeyebilir. Süreli rapora rağmen Ankara Maliye süresiz vergi indirim hakkı tanıyabilir.

Aynı şekilde, vergi indirim hakkı süreli verilse de SGK emekliliği süresiz olarak onayabilir. Bu ikisi de biraz şans.

Emekli olduğunuzda sgk sizden kontrol muayenesi isterse o tarihten 3 ay önce sgk'ya gidip hastaneye sevk almanız ve kontrol muayenesi işlemini tamamlamanız gerekecek.