Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat tek Avatarı

Son Giriş
    15.09-2014
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar merhaba..

benım hıkayem uzun sure once tıp 2 dıabet tanısı kondu ozel hastanelerde tahlıl falan uğraştım ozurlu kımlık kartı çıkartmak ıcın yesıl yurt dev.has. basvurdum bu donem de böbreklerde proteın kaçağı tesbıt edıldı nonnefrotık proteünırı 6 ay tedaviden sonra konrolu uygundur. tıp2 dıabet (mellıtus hipertansıyon hıperlipidemi) yazılı % 35 engelli raporu verıldı .
    6 ay sonra tıp2 dıabet (mellıtus hipertansıyon hıperlipidemi nonnefrotık proteünırı seyreden dıabetık nefropatı tanısıyla % 61 engelli raporu verıldı kontrol suresı 2 yıl nefropatı

soru 1: bu raporlar ne zaman suresız olacak böyle bır sey var mı
    soru 2: vergı ındırımı ıcın muracat ettım rapor onaylanırsa emeklı olabılır mıyım
    soru 3 : % 40 veya % 61 raporunnun emeklılık sartlarında taşıyorum ıkısı arasında maas farkı var mı
    tesekkurler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Raporun kontrol muayenesi şerhi ile verilmesi tamamen kurulun tasarrufu. İsteseler kontrol süresi koymazlar! Hele ki değişmeyecek bir rahatsızlığı olan kişiye neden kontrol muayenesi koyulur anlamak mümkün değil!

Elinizdeki raporla vergi indirimine başvurabilirsiniz. Belki de Maliye sağlık kurulu vergi indirim hakkını sürekli olarak onar, kontrol muaeyenesi istemez. Bu da mümkündür.

Not: http://www.engelliler.biz/forum/saka...-evraklar.html

İkisi arasındaki maaş farkından ziyade emeklilik süresine etkisi önemlidir:

2008 oncesi - 2 yıl süreli %61 oranlı raporumla emeklilik..?