Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hastalığınız sürekli olması ve artmasından dolayı rapor oranınız artar,eksilmez.Bu seferki heyete sürekli olur.

Üye
    halım Avatarı

Son Giriş
    28.11-2014
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kendimi örnek vermek istiyorum;sağ ayağımda kısalık ve şekil bozukluğu var.%40 vergi indirimim var.Nasipse seneye mart ayında emeklilik şartlarım oluşuyor.Benim tedirgin olduğum konular şunlar;
    -bir kaç kez farklı doktorlarla görüştüm.Görüşleri beni çok rahatlatıcı değildi.Yani ayağımın belki %100 tam anlamıyla düzelme şansı yok.Şu an koşmanın ve uzun yürümenin dışında herşeyi rahat yapabiliyorum.
    Normal emeklilik tam 20 sene sonra.Özürlü olarak 13 ay var.

Şimdi kıyaslıyorum da;ameliyat işine girsem düzelme şansı da var , riski de var.Artık insan bir zamandan sonra artık uğraşmak istemiyor.Bende şöyle dua ediyorum.Ayağımın iyileşmesi hakkımda hayırlı olacak ise hayırlısı ile iyileşmesini nasip eyle;iyileşmemesi hayırlı olacak ise hakkımda hayırlısını nasip eyle diye ALLAH' dua ediyorum.

selam.engelli veya özürlü olsun ne dendiği önemli değil kimse sağlığını kaybetmek istemez ama ortada kaybedilmiş bir durum varsa sağlıklı kişilere göre hayat şartları biraz daha zorlaştıysa ve devlette gerçek bir devletse bu durumda olan vatandaşlarına bazı kolaylıklar sağlamak zorundadır.erken emeklilik hakkı tanıması iyi bir olay fakat çeşitli prosedürlerle insanlarını zora koşuyor olması kötü.bizde savaşmak zorunda kalıyoruz.hakkımızı alana kadarda savaşmaya devam edeceğiz.sonuçta kimse sağlıksız bir hayat istemez.

Üye
    halım Avatarı

Son Giriş
    28.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

falim;

valla inşallah dediğin gibi olur.bunların elinin ayarı olmadığı için insan korkuyor.acaba oranımı kontrolde düşürürlerse dava açarsam 14-15 yıldır olan bir hastalığa %50 raporu verende kendileri sonuçta davayı kazanırmıyım.şimdiden bunları düşünmeye başladım.bunlar bize kafayı yedirecekler en son psikiyatriden rapor alıp emekli olacağız heralde.

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

psikyatriden alırsan heryıl konturole tabi olursun akıllım öyle bişi yapıyım deme

Üye
    halım Avatarı

Son Giriş
    28.11-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    delireceğiz anlamında söylemiştim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12