Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selmano Avatarı

Gerçek Adı
    selman keser
    Son Giriş
    28.11-2015
    Saat
    10:10
    Yaşadığı Yer
    siirt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    abiler lütfen beni bilgilendirin benim babam 1963 doğumlu halen siirt belediyesinden çalışıor.babam 3 defa kalp ameliyatı geçirdi.ayrıca astım ve böbrek yetmezliği var.1 böbreği tamemen iflas diğer böbreği ise tam çalışmıyor.heyete girse kesinlikle çok yüzdeli bir rapor alacak.sizce girsin mi emekli olur mu?

pardon 3 defa kalp krizi geçirdi 1.5 yıl önce sağlık raporu almak için sağlık ocağına başvurduğunda doktor kesinlikle vermek istememiş 3 defa kalp krizi geçirdiği sisteme yansımış.ama babam ısrar etmiş çalışmak zorunda olduğu için emekli olamaz mı abiler yardımmmm

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Babanız ilk önce iş yerinden çalıştığına dair belge alarak bulunduğunuz ilin Maliye '' mükellef hizmetler birimine'' vergi indirim hakkı için müracaat etsin. Maliye babanızı rapor vermeye yetkili hastaneye sevk eder (sağlık ocağından sağlık kurulu raporu alamazsınız) Rapordan sonra vergi indirim hakkı kazanır ise engellilere tanınan haktan faydalanarak erken emekli olabilir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Babanın ilk sigortalı olduğu tarih ve bugüne dek ödenmiş prim gün sayısı önemli?