Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    melike_m Avatarı

Gerçek Adı
    yeliz
    Son Giriş
    27.04-2014
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    avusturya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba site arkadaslari iki isitme cihazi kullanan ama yinede anlama ve duyma zorlugu ceken hayatinda hic calismamis birisiyim.avusturyada ikamet ediorum yüzde 80 oranla özürlü kimligim var sadece kulak ve bel fitigindan tabi henuz hic bir isime yaramis deil bu yuzden burda almanca duyup ogrenemedigim icin bi ise giremiorum cunki kabul etmiorlar.uzuldum konu ne burda ne turkiyede hic sigortali calismisligim olmamasi ilerde kendi sahsima ait emeklilik hakkim olsun istiyorum.bu konuda bana onereceginiz birseyler varmi bilgisi olanlar ev hanimlarida emekli olabilir die duymustum ama nasil ne sekilde ve yas siniri felan belirlimi ev hanimlari icinde kendim odeyerek ama fasla yaslanmadankendimi nasil emekli yapabilirim kendim odeyerek yada yolu varsa baska hangi sekilde bilgisi olan arkadaslarin yorumlarini bekliorum saygilarimla

Üye
    labidu Avatarı

Son Giriş
    29.07-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emeklilik aslında ödediğiniz primlerin tekrar size ödenmesidir.yaşınız kaç bilmiyorum ama 25 sene aylık sadece 100 € bile bir hesapta biriktirmeye başlasanz muaazzam bir para olur. yaşınız geldiğindede azar azar harcarsanız emekliliğinizi fonlamış olursunuz.

Üye
    ebrars Avatarı

Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lütfen cevap

Üye
    melike_m Avatarı

Gerçek Adı
    yeliz
    Son Giriş
    27.04-2014
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    avusturya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    calismis olanlar icin elbette imkanlar vardir tabiki sigorta baslangiciniz olmasi kaydiyle calismayi biraksaniz bile yasiniz geldinde borclanarak olabilirsiniz.