Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kerem arkadaş bende tam 1 ay oldu hastaneye konturol muayenesi için sevk almaya halen cevap gelmedi ssg dan durmadan yenı icatlar çıkıyor

Üye
    murat kılıc Avatarı

Gerçek Adı
    murat kılıc
    Son Giriş
    17.05-2015
    Saat
    20:34
    Yaşadığı Yer
    ordu/ünye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar en az 2 ay önceden sgk dan sevkinizi alınız yoksa sistem otomatik maaşı kesiyo benim kontrol muayenem 20 6 2014 haziran 1 de maaşı kestiler hastane 16 temmuza gün verdi sgk yı aradım bir an önce heyete gir dediler bende günü erkene aldım heyetten geçtim ama benim omurilikte platin var ama bununla ilgili bie film veya röntgen istenediler ama bununla ilgili malumatı olan varsa yardımcı olabilirmi teşekkürler

kerim sana bi cevap gelmeyecek sen sgk dan sevk yazısı alıp hastaneye gidecen heyet günü alacan ben ordu sgk ya gittim sevk yazısı verdiler heyet gününü aldım istanbulda nasıl

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sgk benı haksız yere oyaladılar ben 1 ay oldu sevk almak için baş vurduğum sgk yüzünden oldu ben emekli olmadan önce yetım maşı alıyordum dosyamın ankararda olduğunu söylediler hazır dilekceyı hemen postaladım ankara dıyorkı seni sgk sevk etcek dıyor sgkda ankara dıyor beni böyle böyle oyaladılar telefonla devamlı aramama rağmen 1 ayım boşa gitti sgk yüzünden şimdıde bizim eve postayla gönderiyorlar şimdi posta dağıtımı aradım bugün geliyormuş sevk kağıdım bilseydim 4 ay önce baş vururdum üstelik kredı deçekmiştim bakalım sonuç ne olcak

benim iş tturşu gibi karıştı bugün Unkapanı ssk ya gittim en sonunda hastane sevk kağıdı aldım ama istetediğim hastaneyı vermedıler ben ünüverste hastanesini istedim ısrarla olmadı sonra beni hayar paşa hastanesine sevk verdıler bir aksılık çikmazsa burda işlemler çabuk bitiyor acaba neden ünüverste hastanesine vermediler bilen varmı

Üye
    hasan_06 Avatarı

Gerçek Adı
    HASAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    29

SSk dan emekliyseniz üniversite hastanesine göndermiyor. Devlet Hastanesi olması gerekiyormuş bana öyle demişlerdi.

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bazı arkadaşların yazısnda konturol muayenesinde hastane sevk işinde ünüverste hastanesine sevk edıldiğiğni söylüyorlar kafam çok karıştı ilk emeklilik işlerinde devlet hastanenin raporlarına inanmıyorlar tekrar ünüverste hastanesine gönderiyorlar şimdı ben ısrar la istedim sevkımın ünüverste hastanesi olmsını göndermediler başlarından gecen arkadaşlar varsa yardım cı olurmusunuz hastaneyı bahane edıp gerı gönderirler dıye tedırgin oldum

tecrübelı arkadaşlar cevap rica ediyorum

bugün heyete girdim hepsini bitirdim kurulada girdim şimdi takip etmek kaldı bakalım sonuç ne olcak?

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

malulen ve engelli emeklıler yanı erken emeklılerı,,, ssk her yıl kontrolemi yolluyor.

Üye
    murat kılıc Avatarı

Gerçek Adı
    murat kılıc
    Son Giriş
    17.05-2015
    Saat
    20:34
    Yaşadığı Yer
    ordu/ünye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

levent kardeş ona sgk nın heyeti karar veriyor bazen 2 yılda bir bazende her yıl verebiliyor tabiki senin vücudundaki hasara göre değerlendiriyorlar

kerim kardeş ben devlet hastanesinin raporlarını kabul etmiyolar diye biliyorum ama belkide ederler genelde eğitim araştırma istiyolar inşallah evrakların geri gelmez şöylede bi durum var senin heyete girdiğin hastaneyi internetten bak bakalım rapor verme yetkisi varmı diye.bazı hastanelerin var ama belkide ondan yollamıştır inşallah tez zamanda sonuçlanırda mağdur olmazsın

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim gittiğim hastane daha önce malül emekliğe baş vurduğum hastane ve daha sonra ankara benı hakem hastanesi olarak ünüverste hastanesine gönderdıler ondan sonra malül emekli olmuştum şimdıde konturol muayensi için aynı hastaneyı istedim ben ısrarla ünüverste hastenesinı istedim vermedıler beni 2kere sev için sska ya gittim onların hatasının ben çektım hadda orda tartıştım hadda orda bedduva ettim beni süründürenler bende peter olsun dedim onlarda olsun dedı artık beni tanır oldular ordakı memurlar telefonla aramaktan onlar bana hak verıyorlar onlar ankarayı suçluyorlar hadda ankarayı aramışlar ordakıler küfretmiş adama allahdan hastanede işlerim cabuk bitti şimdi takib etmek kaldı

Üye
    kerem19 Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    23.07-2016
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar malulen emekligim kesildi eşimin üstünden sigortalıyım istege baglı sigorta yaptırabilirimiyim sgk

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

malülen emekli isen emekliliğin neden kesildi. ayrıca emekliliğin kesildiyse demekki hastane çalışabilir raporu vermiş. bu durumda istediğiniz kişi üzrerinden sigortalı gözükebilirsiniz kimse buna hayır diyemez

Üye
    kerem19 Avatarı

Gerçek Adı
    gökhan
    Son Giriş
    23.07-2016
    Saat
    01:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sarı kanarya 72 kontrol süresi verilmişdi malulen emekligim iyileşme görüldü o yüzden kesildi sgk istege baglı sigorta yatırabilirmiyim birde elimde sürekli yüzde 70 özürlü raporum var benim bir işeme yararmı bu rapor 2012 almışdıgım sürekli yüzde 70

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    primlerini istege baglı eya calışarak tamamlayıp elinizdeki rapor ile vergi indriminede baş vurarak onaylanırsa vergi indirimi ile erken emeklilik ten yararlanırsınız

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12