Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suskun76 Avatarı

Son Giriş
    02.04-2014
    Saat
    11:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aynen bende ilk defa heyete girdim 45 hipofiz guatır bel fıtğı ve diz kapağı yırtıktan toplan %45 verdiler ve kronik sürekli hastalık yazmışlar rapora indirim raporum onaylanmış biraz şans birazda doktorların vicdanı sanırım denemekten bi şey kaybetmezsiniz iyi şanslar.

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ya benim aslında raporum kesin sonuçlarla açıklamalı neye dayanarak düşürdüklerini dahi anlayamadım aslında sağ gözüm yok yani protez sol kulağımdada orta kulak iç kulak yok çapadan %42,2 oranında aldım raporu orda ne yaptılarda düştü o rapor anlayamadım valla

Üye
    arslanbey41 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba:
    ( suskun76;

şahsen vermezler

ayrıca bazı görevilier söylemiyor direk sonucu öğrenmeyi sorma durumu nedir de

şu numaradan arayıp sonucu öğrenmeye çalış ben bu nodan sonucu öğrendim bunu yollamyı unutmuşum

03124153205 ) bu sohbette konusulan ankara ve telefon numarası merkez hakem saglık kurulu denilen yermi
    ? ben 193 sayılı vergi kanunundan yararlanmak için müracat ettim vergi dairesindeki görevli evraklarımı gönderdiğini söyledi.burayamı gitti. bu numaradanmı arayacagım.tesekkurler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12