Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir garip durum söz konusu diye düşünüyorum
    http://www.engelliler.biz/forum/emek...k-tablosu.html bu tabloya göre 2004 yılında işe giren & 45 oranında engelli 20 senede emekli oluyor fakat 2008 de işe giren &45 oranında engelli 18 senede emekli oluyor tam tersi olması gerekmezmi ? ben daha önce işe başlamısım fakat benden sonra işe giren ben daha az calısarak emekli oluyor ona yapılan iyileştirme bana neden yapılmıyor ? sizce haksımzıyım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Evet, 1 ekim 2008'den sonra ilk kez sigortalı olanlar gün prim açısından biraz avantajlılar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yesil_izmit Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Prim acısından değilde sene acısından avantajlaır var diye düşünüyorum normalde yeni cıkan kanunlar yeni emeklilik sistemine girenleri etkiler eski ssklılara ise avantajlı oldugu durumlarda ise korurdu sanırım bu işte bir terslik var normal burası Türkiye

Üye
    1Umut Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet, emeklilikte her yerde daha sonra sigorta girişi yapan dezavantajlı iken maalesef engelliler için 1 Ekim 2008'den sonra girişliler öncekilerden avantajlı durumdalar.
    Gariplikler ülkesi...

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1. dereceden vergi indirimlilere dezavantajda var ama. Prim 3600 değilde 3700 günden başlıyor.