Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ay&güneş Avatarı

Gerçek Adı
    aysun
    Son Giriş
    31.03-2016
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar.... 16.05.2014 itibari ile 6-7 sonra süreklidir olarak aldıgım rapaorun cevabı geldi ve aynen oldugu gıbı yetkılıler onaylamış..Ankara onayı dedıgımız şey artık orda olmuyor ve nerde oldugunu bılmıyorum ancak puan düşmeden onaylanış. sureklıdır dıye.. ve 6-7 aylık kesılen maasımı toplu yatıracaklarını soyledıler... haber bekleyenlere gecıkmıs olumlu cevabı bıldırmek ıstedım....

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Gözünüz aydın.

Üye
    serap_25 Avatarı

Gerçek Adı
    SERAP
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:04
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Aysun Hanım, gözünüz aydın güle güle harcayın inşallah. Bende sizinle aynı kaderi paylaşıyorum mesajlarınızı görünce kendimi sizin yerinizde hissettim. Benim evrağımda ocak ayında ankara gitti dediğiniz gibi Ankara Maliye bu tür raporları artık biz karara bağlamıyoruz diye geri gönderdi. sgk dan sonrasında nasıl bir yazı gitti ise bu defa raporlarımla birlikte evraklar tekrar gönderildi 11 nisanda Ankara maliyeye girişi görünüyor hala evrak sırasında sanıyorum sonuç çıkmamaımış görünüyor. Fakat sağlık güvencem devam ediyor ilerleyen günlerde ondada sorun çıkarsa hiç şaşırmam((

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gözün aydın hayırlısı olsun. Bu konularla ilgili baya yazılarım mevcut forumda. Şubat ayında aldığım raporu belirsizlik nedeniyle Bulunduğum ildeki sgk Ankaraya bile göndermedi. Sonra ne oldu nasıl oldu tam bir bilgi edinemedim fakat kurum kontrolün kalktı dedi. Gerçektende o şekilde oldu. Ben ilk rapor dışında 3 defe kontrol raporu almıştım. Sanırım artık Ankara kontrol raporlarında devreden çıktı fakat kim bakıyor hangi birim ilgileniyor bilen yok. Neyse çok geçmiş olsun. Allah herkesin şifasını versin önemli olan o.

Üye
    ay&güneş Avatarı

Gerçek Adı
    aysun
    Son Giriş
    31.03-2016
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    saolun serap hanım darısı en kısa zamanda başınıza enınde sonunda haber gelıyor ama gecıkme ınsanı strese sokuyor.. neysekı toplu haklde alacagımızı alabılıyoruz... benımkınde hiç puan düşmemiş zatende artık düşmüyormuş.. böylede olması gerekır normali.. doktorların verdıgını malıyenın düşürme yetkısı olamaz.. sıkıntı yapmayın 1-2 aya sızınkıde olur.. görüşmek üzere...

senveben;
    teşekkür ederim sen ve ben... evet ankara kontrol raporlarında devredeen cıktı doğru banada böyle soylendi... bulundugun şehirdeki yetkili devreye girdi galiba, çünki sgk memuru burdaki yetkililere maıl atıcaz onlar degerlendırıcek dıye bır kelıme sarfetmişti... yınede sormak lazım presedürü... benım şimdi süreklidir oldu neyseki.. öncekide dr hatası dıyelım.. bakılması gereken yere bakma ıhtıyacı hıssetmedıler. benımde yönlendırmek aklıma gelmedı başa gelınce ınsan anlıyor.... görusmek uzere hersey gonlunuzce olsun

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12