Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 68 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende anlamış deilin sgk sürekli deilse ya mileti emekli etmesin yada sürekli etsin çok saçma emekli olupta tekrar kontrol muaynesine çıkmak zaten raporu alan süreklidir bu karın ağrısı baş ağrısı deilki bana sgk demişti başvurdum emeklilik için vergi şart vergi için doktora çıkacan raporun geçmez çıktım aldım oldum sürekli 2 sene oldu 17 snede 4400 günden oldun inasu uğraştırmaktan başka bişi deil engelilere öncelik bumu milleti zahmete sokmaktan başka bişi deil

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

170 arayan arkadaşlardan hiç bir bilgi yok mu.

02-04-14 saat 14,30 itibariyle sgk memur arkadaşı aradım. Henüz bugün Maliyeden konu ile ilgili bir yazı ve değerlendirme geldiğini daha tam olarak ayrıntılarını incelemediklerini 1-2 gün içinde netleşeceğini söyledi. Genel bir şeymi yoksa sadece bizim ilimizle alakalımı bilmiyorum. 2 gün içinde burada paylaşırım.

Üye
    hasarlı Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben 6 senede 8 defa kontrol muayenesine girdim son kontrol ocak 2014 ankara merkez sağlık kurulu raporu sgk ya geri göndermiş .sebep şuanda raporları kimin onaylayacağı belli değil. 4 aydır maaşım kesildi bekliyorum.iyileşme olurmuş hikaye ben kalp hastasıyım.koah ve hp tansiyon hastasıyım.
    kalpte stent var hadi iyileşsin.eziyet ve erken emeklilikten engelliyi bezdirmek ,kötüleşirse zaten ben istemedikçe niye raporumla oynayıp oheyet eziyetini çekeyim.boş laflar anlayacağınız .

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasarlı;

Yukarıda bahsettiğim konu bunla alakalı zaten. MSK artık kontrol raporlarını onaylayan makam olmaktan çıktı ve SGK yeni düzenleme hakkında maliyeden görüş istemiş. Onla ilgili maliyeden yazıda dün gelmiş. Sanırım bütün SGK na gelmiştir. Tahminim Ya hastanenin verdiği kontrol raporunu kabul edecek tada sgk kendi bünyesinde bir kurul oluşturacak. İnşallah hastanenin raporunu dikkate alırlar yoksa süreç dahada uzayabilir.

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Artık bu konuya cvb. Gelmediğine göre herkes ya ümidi kesti yada herkes işini halletti. Bugün sgk görüşmemde 15/20 güne evrağın adresine posta ile gelir kontrolün kaldırıldı dendi. Çok ayrıntılı konuşmadım sadece Ankara işi yokmu dedim hayır cvb. aldım tşk. edip çıktım evrak geldiğinde ne olduğu net olarak anlaşılacak. Paylaşırım.

Üye
    sergeç Avatarı

Gerçek Adı
    hikmet
    Son Giriş
    15.07-2014
    Saat
    17:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senveben kardeş senin namına sevindim işallah olumlu biter ben sgkya gittiğimde bana maliyeye yazı yazdık cevabını beklıyoz dediler benimde işalah senin ki gibi olumlu sonuçlanır beklemekten başka birşey elimizden gelmiyor senveben edevlete baktınmı edevlete herhangi bir kontrol muayenesi felan yazıyormu cevabını yazarmısın

Üye
    okan01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar darısı tüm bekleyenlerin başına bende bu gün kontrol muayanenmin kalktığını öğrendim %80 ile emekli olmuştum ve kontrol muayene vermişlerdi ikinci muayenem 13 ay sürdü fakat tekrardan %80 çıkınca oranım heyet malüllükte değişiklik olmadığı için kontrol muayene gerektirmez diye ibare düşmüş allah herkesi bu kontrol muayene denilen çileden kurtarır inşallah. SERGEÇ hikmet kardeşim kontrol istenmeyince sadece maaş beyanı yazılıyor tarih falan verilmiyor e devlette direk emekli yazıyor sadece

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sergeç;

Henüz yeni olduğundan evrak henüz işlem görmedi. Çok evrak olduğunu o yüzden 15/20 gün sonra posta ile geleceğini söyledi. İşin özü maliyeden beklenen yazı gelmiş. Anladığım kadarıyla bir çok kişinin kontrolü kalkacak çünkü kontrolü yazan maliye sağlık kurulu devreden çıktı. Kontrolleri yazan zaten sgk değil Ankaraydı.

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet tahminlerim doğrultusunda artık sayfaya ve konuya rağbet reytingi yerlerde sürünüyor. Bugün sgk postası nihayet sabah elime geçti postacı arkadaş ne dese beğenirsiniz hayırlı olsun emekli olmuşsun tabi teşekkür ettik. Kurumdan gelen evrakta kontrol muayeneniz kaldırılmıştır yazısını 6 sene sonunda nihayet gördük. Ankaranın devreden çıkması belkide bir çok kişi için iyi oldu. Bu kontrol muayenesi saçmalığıda sanırım büyük ölçüde sonlanacak. Diğer arkadaşlardan hiç bir cevap yok sanırım aylardır beklemenin verdiği sıkıntı stresi atmışlardır. Hasta olmayanı bile hasta eder bu bürokrasi. Herkese geçmiş olsun sağlığınıza dikkat edin, mutlu günler.

Üye
    ot doktoru Avatarı

Son Giriş
    09.09-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sürekli ibareli raporda kontrol var malesef .devled içinde devled var.

herkese gecmis olsun .

Üye
    sergeç Avatarı

Gerçek Adı
    hikmet
    Son Giriş
    15.07-2014
    Saat
    17:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

senveben kardeş bana sgk dan söylenen kurumlar arası anlaşma oldu seni n raporları ankaraya geri gönderdik dediler senin rporlar ankaraya gitmeden sana onaylanıp geldi yoksa raporlaryeniden ankaraya gönderiliyor

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sergeç;

Enterasan işler olyor. İnan ne olduğunu hala çözebilmiş değilim. Bana sgk dan yazı geldi. Kontrolünüz kaldırıldı diye sgk sayfasındanda kontrol tarihini sildiler artık hiç bir tarih yok. Senin nasıl bir işlem gördü anlamış değilim. Ama şuna eminim benim rapor Ankaraya gitmeden karara bağlandı.Belkide önceki raporlara bakarak karar verildi. Çünkü bu 4 cü raporumdu hiç bir değişiklikte olmadı. Gelişmeleri yazmaya devam et bakalım bulmacayı çözebilecekmiyiz.

Üye
    Birol Koç Avatarı

Gerçek Adı
    birol
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anlayan anlatsın allah rızası için ??????????????????

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

okan01;

Diğer bir örnek arkadaşımızın durumu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda güncel bilgi ve deneyimi olan arkadaşlar lütfen bu başlığa yazsın. Yeni bir durum söz konusu ve herkesin deneyimini paylaşması çok önemli...

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

LinkBacks (?)

1. 10.01-2016, 19:33
  2. 10.03-2015, 19:34
  3. 17.08-2014, 18:27
  4. 24.03-2014, 20:05
  5. 24.03-2014, 16:04