Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erkand35 Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    21.01-2014
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar.
    öncelikle herkese acil şifalar diliyorum.
    tsk.uzman erbaş olarak görev yapar iken etimesgut asker hastanesinin sirengomyeli teşhisi ile tsk.sağlık yeteneği yönetmeli 63 -b md.sine göre tskda görev yapamaz raporu verdi.bu rapor a istinaden birliğim ilişkimi kesti.raporumu milli savunma bakanlığı sağlık başkanlığı onaylayıp.kkk. göndermiş .birliğimde dosyamla beraber sgk.ya göndermiş.sgk nın sağlık kurula girecekmiş asker hastanenin vermiş olduğu rapor.sgknın kuruluna göre malülen emekli olacağım veya olamayacım.
    benim sorum asker hst.nin vermiş olduğu tsk.da görev yapamaz raporunu sgk nın kurulu kabul etmeme durumu nedir.şayet kabut etmez ise nasıl bir yol izlemem gerekir.tşk.ler. 2003 yılında uzman erbaş olarak göreve başladım .tsk.çalışma sürem 10 yıl 3 ay dır.

Üye
    ecaglar78 Avatarı

Son Giriş
    22.01-2014
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler sanada kardeş muhtemelen seni en az 4 yıl süresini doldurduğundan adi malul olarak emekliye ayıracaklar maaşa bağlayacaklar.Yapmazlarsa AYİM Askeri yüksek idare mahkemesine başvuracaksın sana gerekeni söylerler

Üye
    erkand35 Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    21.01-2014
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tşk.ler.kardeşim.