Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    saffettin şimşek Avatarı

Son Giriş
    11.02-2009
    Saat
    22:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar, ben kalın bağırsamdan amaliyat oldum ve kalın bağırsamın %50 si alındı sizce %kaç çalışamaz alırım ayrıca ağır iş yapamaz ve kaldıranaz raporum var.almanyada geçirdim amaliyatı tr geçerli olur mu sizce ve orada ellerim de yandı derim çok hassas iş yapamıyorum ayrıca 3000 çalışmış iş günüm var emekli ola bilir miyim sakat maaşı ala bilirmiyim şimdiden ilginize tşk abi saolun bizi bilgilendirdiğiniz için ve çalışmıyorum şuan hiç bi gelirim yok ve 4 çocuğum var ne yapmalıyım

Üye
    LODOS DENiZCiSi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Selam Saffetin bey,

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
    Bu ameliyatdan sonra nekadar işgücü kayıbının olduğunuburadan söylememiz zor.Çünkü sağlık heyetine girdiğinde bu ameliyatın etkilerini tespit etmek amacıyla bir kaç tane alanlarında uzman doktor seni ayrı ayrı inceleyecek ve buna göre rapor oranı verilecek.
    Malulen emekli olabilmen için çalışamaz durumda ve en az %60 raporunun olması,sürekli birinin bakımına muhtaç olman gerekiyor.Bu şartı taşımıyorsun diye düşünüyorum.Almanya da ameliyat geçirmen fazla birşeyi değiştirmez.İşe giriş tarihini Gün Ay Yıl olarak yazarsan kademeli erken emeklilik şartına göre emeklilik tarihini söyleyebiliriz.Birde merak ettiğim çalıştığın yer Almanya mı Türkiye mi?

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Almanyadamı çalışıyorsunuz?