Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat__6161 Avatarı

Son Giriş
    01.01-2014
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ​Babam parkinson hastası
    1945 doğumlu ,
    93 den ssk girişi var , 557 günlükte prim ödemesi mevcut,
    araştırdım askerlik borçlanması yapılıp,720 gün daha ödenebilir miş , 8000 tl lik bir borç bize çıkartıldı,

şimdi sorum şu ,, babam % 80 engelli, raporunda : psk 8456rta düzeyde kognitif bozukluk, noroloji5072: Parkinson ileri düzeyde rijitide tetraparezi. idrar ve ve gaita inkontinansı mevcut yazıyor,,,,,sistemler bölümündede ziinsel ruhsal davranış bozukluklarında bir işaret, vede sinir sisteminde işaret var,,

ben babamın bu borcunu ödeyip kalan günlerini de primlerini tamamlarsam , babamın 1800 günle malulen emekli olma durumu var mı,

kendisi bakıma muhtaç derecede hasta,, kesin bunun oluru varsa , babamı emekli yapmak istiyorum ,,+ bur durumda ALLAH göstermesin vefat ederse ,günlerini 1800 e tamamlayamazsak 900 günle anneme maaş bağlanırmı, cevaplarınızı bekliyorum ,ona göre hareket edeceğim, şimdiden teşekkürler.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Sigorta başlangıcından önce % 60 ve üzeri oranında raporu yoksa olabilir...

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Askerlik ödemesi yapip 1800 tamamlayarak SGK ya malulen emeklilik için bas vura bilirsiniz babanizi hastaneye sevk ederler 60 oranında iş gücü kaybi var ise malulen emekli olur daha önce alınan rapor gecerli olmaz malulen emekli likte kurum sevki şart vefeat halinde en az 900 pirim olması lazim babaniz vefaat eder ise 900 günden eksise pirimi maalesef annenize maaş bağlanmaz ve babaniz vefaatindan sonra askerlik borclanmasi yapamaz siniz muhakkak 900 günü olmalı

Üye
    bermetin Avatarı

Gerçek Adı
    metin berber
    Son Giriş
    21.05-2014
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakırköy ea hastanesinden aldığım yuzde 77 oranındaraporum yetersiz görüldü çapa tıp fakültesine sevk edildim burdan aynı raporu alırsam emeklilik için ne kadar beklerim

Üye
    murat__6161 Avatarı

Son Giriş
    01.01-2014
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sigortası 93 de yapılmış yani ilk girişi, hastalık tanısı rapor 2007 de verildi, bende yarın o zaman askerlik borçlanmasını ödeyerek bu sürece başlayacam ,ALLAH göstermesin 900 günü tamamlayım hiç değilse,1800 gün için sanırım ondan sonra 18 ay daha ödeme yapılacak, hiç değilse anneme böyle bir fayda sağlaayarak mutlu olacam ,çok teşekkür ediyorum , ilginiz alakanız için,