Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gulay40 Avatarı

Son Giriş
    25.12-2013
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar eşim için malulen emeklilik müracaatında bulunduk ve sonuç %60 maluliyet olmadığına tespit edilmiş.bizde bu yeni çıkan yasadan yararlanmak için bir ay önce yüksek sağlık kuruluna itiraz dilekçesi verdik.bu yıl yine sakatlık ind.için müracaat ettik ve %68 olarak onaylandı.diabetten kollesterol ve tansiyondan %58 ve kalça protesi 20 vermişler ortalaması 68 raporunun.Prim günü 2200 gün.erken emekli olamıyor primi eksik .acaba iritazımız olumlu sonuçlanırmı .Bilgisi ve deneyimi olanlar paylaşabilirmi.Yeni çıkan kanunda şeker hastaları malulen emkli oluyor deniyordu.nasıl sonuçlanır yorumlarınızı bekliyorum.

Üye
    murat 01 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2016
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    İZMİR -F.ALTAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende aynı oldum tansiyon felç,raporum sgk nın olmuş fotokopi istedim vermediler,oranda bildirmiyorlar,red ettim kabulde olmadı,bildiklerini yapıyorlar,şimdi özürlü raporu alıcam,vergi indirimide,1800 günden yine müracaat edcem bakalım,sizinkide inşallah kabul olur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SGK ille de maluliyet cetveli'ne göre malul olmayı şart koşuyor. Yine reddedecektir büyük olasılıkla. Bu durumda o red kararına karşı şu davayı örnek göstererek mahkeme yoluna gitmekten başka bir seçenek kalmaz:

http://www.engelliler.biz/forum/emek...emeklilik.html