Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet071 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    18.02-2014
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm işkazası ve malulen emekli olan varmı ben işkazasından emekliyim malulen emekli de olabilirmiyim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Elbette! Aynı anda hem iş kazası nedeniyle sürekli iş göremezlik geliri alabilirsin, hem de malulen emekli olup malulen emekli maaşı. Yalnız, aynı anda ikisini de hak ettiğinde, içlerinden fazla olanın tamamını, az olanın yarısını alırsın.

1800 gün sigorta primin tamamsa, hemen malulen emeklilik talebiyle sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsin. Unutma:
    1- Prim günün eksikse ve askerlik yapmışsan, o süreyi borçlanığ primlerini 1800'e tamamlayabilirsin.

2- maluliyet cetveli'ne göre malul durumda olduğun sgk kayıtlarında yer aldığı için, malulen emeklilik talebinde bulunduğunda senden ayrıca bir rapor istemeyecekler: http://www.engelliler.biz/forum/kaza...-istenmez.html

Üye
    ahmet071 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    18.02-2014
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekür ederim emekli oldum allah razı olsun kolay gelsin

slm ben iş kazası sonucu bir iş kazasından biride malül olmak üzere iki emekli oldum benim prim gün sayım 1823 gün doğum tarihim 1982 sigorta başlangıcım 2000 yılı ikinci emekli aylığına bağlanan miktar 401 tl bu rakam doğrumudur benim raporum yüzde97 dir iş kazası aylıığım son aldığım maaş 1199 tl dir ikinci emekilik maaşımın hesaplanması doğrumudur benim gibi emekli olan arkadaşlar varsa bilgilerini paylaşırsalar memnun olurum hepinizden allah razı olsun
    bu aarada gelirimi küçümsemiyorum allah devletime daha çok versin ALLAH RAZI OLSUN herkeze cevaplar için şimdiden teşekür ederim

Üye
    okan01 Avatarı

Gerçek Adı
    savaş
    Son Giriş
    02.03-2017
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

401 lira asıl maaşın değil aslında malulen emekliliğide hak ettiğinde çok olan ücretin tamamı diğer maaşının yarısı bağlanır yani tutar bu şekilde doğru oluyor. hayırlı olsun güle güle harca

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayırlı olsun Ahmet. Savaş'ın yazdığı gibidir durum...

Rica etsem iş göremezlik gelirini de malulen emeklilik maaşını da şu başlığa yazar mısın: http://www.engelliler.biz/forum/emek...iyorsunuz.html