Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yavuzyildiz79 Avatarı

Gerçek Adı
    yavuz
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mahkeme adli tip genel kurulu raporunu dikkate alarak karar verecektir.

Üye
    davut59 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    i.s.t
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bulent bey benım mahkemem hala devam ediyor aynı zaman da ben prim odemeye devam ediyorum 3600 engelli emeklılıgıne az kaldı ne yapmalıyım sizce 3600 den eemeklı olsam sonra mahhkemeyı kazanırsam ne olucak bır cıkmazdayım yardımcı olursanız sevınırım tsk.Bu arada yargıtay dan bir karar daha geldi mahkemenın kararını bozmus adlitıp raporunu takıp eden ay bası ile maası baglıyor ve usule kazanılmıs hak diyor sgk tum itirazlarını red etmiş şimdi boyle ise ben hangı yolla emeklı olmalıyım malulen mı engelli mi ikiside yetıyor ama mahkemede toplu bırıkmıs maas var cıkmazda kaldım bır bılgı alabılırmıyım

gercekten dediginiz gibi bagladı simdi ben malulen mahkeme yı bekleyıp demi emeklı olayım yoksa 3600 den engelli emeklılıgınımı olayım mahkeme devam ederken prım odemeye devam ettım cunkı mahkeme 8 yıldır bıtmıyor diye bende prımlerımı odedım hatta askerlligi bile odedim şimmdi ne yapmalıyımsizce

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

@davut59

Bunca zaman beklediniz, bence mahkemenin sonuçlanmasını bekleyebilirsiniz. Ama diğer yandan mahkemeyi kazansanız da sgk itiraz eder ve o süreç de 1-2 yıl sürer! Çıkın işin içinden...

Malulen emekliliğiniz onaylanırsa, teorik olarak malulen emekliliğinizin başlaması için sigortalılığınızın sonlanması lazımdı. Ama siz hala prim ödüyorsunuz. Bu durum nasıl aşılır, vallahi bilemiyorum! Mahkeme adli tıp raporuna istinaden emekli eder ama usul açısından sgk "primi sonlandır ki emekli edeyim" der...

3600 primle emeklilik hakkınız var mı? Süre ne zaman doluyor?

Üye
    davut59 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    i.s.t
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    3 ay sonra doluyor sizce ne yapmalıyım ama mahkemenin bitmesi yine 1 seneyi geçer

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12