Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tractor Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    20.12-2013
    Saat
    10:38
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba benim ismim Hakan ve bundan yaklaşık 3 yıl önce kronik böbrek yetmezliği ile psikoz hastalığından dolayı malulen emekli oldum...Kontrol Muayanne tarihim ise 2016 yılında , ancak şu an diyalize başladım ve psikolojig anlamda iyleşme göstermekteyim " 1 yıldır ilaç kullanmıyorum " doktorumda bu anlamda iyimser düşünmekte...Merak ettiğim kontrol tarihimden önce Muayanne ye girersem diyalizden maluliyetim devamına ama psikoz hastalığımda iyleşme gösterdiğime dair sağlık kurulundan bir karar çıkarsa bugüne kadar ödenen maaşlarım geri istenir mi benden ? Saygılar.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İstenmemesi gerekir, emekliliğinizinde devam etmesi gerekir. çünkü son çıkan maluliyet hastalık listesine göre, başka hiçbir rahatsızlığınız olmasa dahi diyalize girmeyi gerektiren böbrek hastalıkları tek başına maluliyet gerekçesidir...

http://www.engelliler.biz/forum/emek...os-2013-a.html