Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Red kararı elinize ulaştığında sigorta müdürlüğüne giderek yüksek sağlık kurulu tarafından değerlendirilmesi talebiye karara itiraz edin.

Ama burada önemli olan şu: maluliyet cetveli'ne göre malul sayılmanız gerekiyor mu, gerekmiyor mu? Tedavşnizi yürüten doktorun bu konuda görüşüne göre hareket etmenizi öneriirim. Eğer doktorunuz "maluiyet cetveli'ndeki kriterlere uygunsuznu, malulen emekli etmeleri gerekir" derse, o zaman yüksek sağlık kurulu reddi onasa bile dava açıp hakkınızı arama yoluna gidersiniz.

Üye
    emin çevik Avatarı

Son Giriş
    06.06-2014
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bişey soracaktım.bu gün atatürk devlet hastanesine ilaç yazdırmaya gittim.kardiyologla konuştuk.malul emekliliğime red kararı çıktığını söyledim.adam çok şaşırdı.sadece kalpten 50 , bypas ve tansiyondanda 30 alırsın dedi.ben rapor için fakülteye gittiğimi oradaki çok bilmiş dr.un klas 2 dediğini söyledim.dr.çok şaşırdı ve klas 3 olduğumu söyledi.sormak istediğim şu.ankaradan gelen yazıya itiraz edersem beni yine fakülteyemi gönderecekler yoksa hakem hastaneyemi.sonuçta ben ilk verilen rapora itirazmı etmiş olucam.acil cevap bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

İtiraz sonrası ille de hastaneye sevk edecekler diye bir kural yok. yüksek salık kurulu varolan evraklara bakıp karar verecek. Eğer evraklarda belirsizlik görürlerse, o zaman o belirsizlikleri gidermek için bir hastaneye sevk ederler (bu hastanenin hangisi olacağını bilemiyorum)

Üye
    emin çevik Avatarı

Son Giriş
    06.06-2014
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam herkese.malulen emeklilik başvurum reddedildi.bugün sgk ya itiraz için başvurdum.dosyam ysk ya gönderildi.itiraz ediğpte emeklilik hakkı alan varmı.bypas ameliyatı oldum.3 damar değişti.1 inede stent takıldı.ef değerim %40.ayrıca yüksek tansiyon ve kolesterolde var.benim durumumda olupta kazanan varsa lütfen cevap yazsın

Üye
    sonsuz sevdam Avatarı

Gerçek Adı
    recep
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rapor oranın kaç

Üye
    senveben Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    15:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dragon387;

Geçmiş olsun. Normalde tanılarınıza göre % 50 vermeleri gerekir. % 50 den sonra arada başka yüzde yok direk % 100 var. Çok ilginç bir şey. Sizede bu durumda % 50 vermeleri gerekiyor oda malülen yetmez. Vergi indirimi ile emekli olabilirsiniz. Ne yazıkki bazı doktorlarda çetvelden bihaber.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12