Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    <MEHMET> Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    08:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba bulent bey :

Ben cerrahpaşa tıp fakultesıne sevk edılmıstım ıs kazası eksık evrak yuzunden 2. hastane olarak sımdı sahsı olarak ozurluluk raporuna basvurmak ıstedım su anda sakatım ve herhangı bır ozurluluk raporum yok vergı ındırımınden yararlanırmıyım dıye sordugumda vergı daıresıne basvurup us yazıyla gelmenız gerekıyor dedı . Sizce ne yapmalıyım. Kafam cok karıstı. sgknın sevklı raporunu beklesem o raporu hersey ıcın kullanabılırmıyım.

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

malesef aynı şeyleri bende yaşadım ve 4 aydır sonuç bekliyorum bu arada geçmiş olsun

Üye
    cirkinkedi Avatarı

Gerçek Adı
    canan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benım enıstemım sağ kolu bıleğin 4 parmak üzerınden gitti. Malulluk ıçın gıttı % 50 verdıle iş kazası yanı. Emeklı olamadı. Hayret kuurmlar farklı farklı raporları naısl VERrıyor anlamıyorm yaw her hekım aynı tablo ile çalışmıyormu bu ulkede...
    Memleketımın bır fııl herköşesine fıtne fesat işguzarlık basmış.. Allah sonumuzu hayır etsın..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12