Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yunusgibi Avatarı

Son Giriş
    21.01-2014
    Saat
    01:58
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1996 yılından girişli 7. senelik sigortam var.2002 yılından beri çalışmıyorum .kızım hasta hodgkin lenfoma ve %70 ağır özürlü raporu var şu günlerde evde bakım aylığın bağlanmasını bekliyoruz. şimdi ben bu 7.5 senelik sigortamdan nasıl emekli olabilirim.nereye nasıl müracat edebilirim. sürekli hasta oluyorum çalışcakta halim kalmadı ne yapmam gerekiyor bilgisi olanlar bi fikir verebilirmi.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Babaların ağır engelli çocuklarından dolayı erken emekli olmaları mümkün değil. Annelerin ise % 25 bir avantajı olur: http://www.engelliler.biz/forum/emek...emeklilik.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yunusgibi Avatarı

Son Giriş
    21.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim .

Üye
    yunusgibi Avatarı

Son Giriş
    21.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bana bu site yi kullanmak çok zor geldi çok dağınık.valla ancak evde bakım maaşı yattımı diye giriyorum onun dışında çok değişik ve zor bi site aradığımı bulması çok zor..herhalde ben kullanmasını bilemiyorum .yoksa daha çok girerimde çok güzel bilgiler paylaşılıyor ama dağınık.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    197
    Verilen Beğeniler
    87

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    http://www.engelliler.biz/forum/dige...e-rehberi.html

bu başlık aradıklarınızı bulmanıza daha çok yardımcı olur mu acaba? Çünkü maddelerin yanlarında forumdaki ilgili bölümlerin linkleri var. Tıklayarak basit bir şekilde ulaşabilirsiniz...

Bunun dışında yaşamdan başlıklarda var güncel konular vs, bunlar içinde ayrıca forum ana sayfasından bölümleri inceleyebilirsiniz... Sormak istediğiniz özellikle bir konu varsa yardımcı oluruz yine....