Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    D_O_Ğ_A_N Avatarı

Son Giriş
    30.10-2013
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar.

ben 24.09.2012 tarihinde bypass ameliyatı geçirdim. 4 damarım değişti. fakat 1 hafta önce tekrar anjiyoya girdim değişen 2 damarımda % 95 ve % 75 lik bir tıkanma oluşmuş.

14.03.1989 sigorta girişim ve 2500 gün primim var. malulen emekli olma şartlarını taşıyor muyum acaba.

bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:31
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    194
    Verilen Beğeniler
    84

1. Koroner Arter Hastalıkları
    A. Kanada Kalp Derneği (CCS) sınıf 3-4 angina ile birlikte, medikal tedavi, PTCA, CABG tedavisine rağmen miyokard perfüzyon sintigrafisinde sol ventrikülün en az % 30’unu etkileyen iskeminin saptandığı koroner arter hastalığı
    veya
    B. Medikal tedavi, PTCA, CABG tedavisine rağmen, bir veya daha fazla koroner arterde en az % 50 oranında darlığın anjiyografik olarak gösterildiği Kanada Kalp Derneği (CCS) sınıf 3-4 angina pektorisi olan koroner arter hastalığı
    veya
    C. Medikal tedavi, PTCA, CABG tedavisine rağmen, Kanada Kalp Derneği (CCS) sınıf 3-4 angina ile birlikte ciddi sol ventrikül fonksiyon bozukluğunun (EF<% 30) olduğu koroner arter hastalığı

bu bölüme göre malul sayılıyorsanız olabilirsiniz...

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

dogan cinsiyet belirt memişsin askerlik yaptı isen ödüyerek primini 3600 tamamlar isen malülen olamasan bile %40 rapor alarak erken emekli ola bilirsin vergi indirimi alarak sgk girişin eski onun için 3600 pirim sizin için yeterli

Üye
    Silifkeli Avatarı

Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2011 yılında 3 defa kalp krizinden sonra bende bypass ameliyatı oldum ve 4 damara bypass uygulandı ,durumlarımız hemen hemen aynı ..ben 2.derece vergi indirimi aldım ve erken emeklilige hak kazandım (malülen emekliligi denemedim ve düşünmedim) aldıgım oranlar şu sekildedir..

akciger koah hastalıgı baslangıcı :%20
    kroner arter hastalıgı klass 3 :%50 (EF40)
    hiper tansiyon klass 1 :%10

baltazar formülüne göre devlet hastanesi %68 özür oranı verdi ve ANKARA merkez saglıktan %64 olarak onaylandı.erken emeklilik hakkı kazandım ve 2012 kasım ayında günüm doldu fakat 34 aylık bagkur borcumu ödeyemedigim icin şu an için emekli olamadım...

umarım yardımcı olmusumdur..