Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 59 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 yıl önce troid papiler ardından lenf kanseri yani boyun diksiyonu ameliyatı oldum 4 evre ve metastz odağım var ve ameliyatların peş peşe olması sonucu sol kolum his kaybı ve hareketsiz kaldı işimden aldığım radyo aktif tedaviler sonucu ayrılmak zorunda kaldım
    2 yıl üstüne tekrardan metastaz odakları yüzünden radyo aktif tedavi aldım
    2 sefer emekliliğe müracat ettim onca işkence çekip heyete girdim sadece gelen kağıt 4 evre kanser olmasına ve ben devamlı tedavi aldığım halde % belirtilmeden % 60 kaybım olmadığı sölenerek red geliyor
    yeni yasa ıkmadan 2 hafta önce tekrar dilekçeyle müracat ettim ve tekrar benden heyet istediler ben de bunu yaptırıp yolladım. bana bir kağıt yolladılar ne olduğunu pek anlamasamda nerden maaş almak istediğimi ve çalıştığım şehirler ve bakmakla yükümlü kişi sayısı ve en altta hastalığım dönemince alcağım ücretleri hastalığımın iğleşmesi durumunda eğer rapor etmezsem hapis cezasıı ve faiziyle geri ödiyeceğim gibi şeyler
    bunu acil imzalayıp kuruma atmam istendi

ama şölede bişe var heyete girmem istendiği anda bu kağıt geldi acaba hhastalığımım malül sayıldı maaşmı bağlancak
    peki böleyse tekrar neden heyet istendi yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    ismail yavuz Avatarı

Son Giriş
    25.04-2017
    Saat
    18:32
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun öncelikle arkadaşım evre dört demişsin yani son evre onun için evre 4 de yüzde seksen vermeleri gerekir

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Bence maaş bağlanacak! Ama hiç riske girmeyin, sigorta müdürlüğüne gidip "işlemlerim ne durumda" diye sorun. Onlarda en son hangi hareketin olduğu görüşür ve siz de ona göre hareket edersiniz.

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim içimi rahatlattınız
    ben aslında 2 sefer red edildim bu 3 cü başvurum red gelinnce 6 ay inatla yollamadım sonra son kez denim dedim yolladım ve ben yolladıktan 1 hafta sonra yasa çıktı.
    size gelen evragımı yollamak istiyorum resim olarak çektim ama yükleyemiyorum
    evrağın daha net ne olduğunu bana sölerdiniz ben bu evrakla birlikte tekrardan hastaneye sevk edildim ve tedavi almama 2 gün kala gerçekleşti bu olay ve tedavi sürecimde uzun olduğu için 20 dakikada 10 doktordan 6 na heyete girip 4 tanesini red etmek zorunda kaldım ve 6 doktorla heyete girdim mecbur kaldım artık şansa kendi bölümlerime girdim diğer kalanlarda önemliydi ama malesef yapamadım
    anlıyamadığım 6 ay ara verdiğim için tekrardan sağlığımda düzelme olup olmadığınımı inceliyorlar hem maaşla alakalı kağıt geliyor hem de hastaneye sevk edip heyete girmem isteniyor bu haldeyken neden bukadar işkenceye maruz kalıyoruz onuda anlamış değilim

sorumu cvplandırdığınız içinde ayrıca çok teşekkür ederim sizin her cvp nız benim için çok önemli sağolun inşallah olumlu gelir de sizinle paylaşırım

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1 26.09.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-8 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    2 26.09.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-8 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    3 09.10.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ( GİDEN EVRAK) SERVİSİ-2 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    4 09.10.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ( GİDEN EVRAK) SERVİSİ-2 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    5 10.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    6 10.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    7 24.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    8 24.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1 ZİMMETTEN ÇIKARILDI

bana bu tablonun özetini yaparmısınız bana maaşımı nerden almak istediğime dair kağıt geldi üsttede belirttim bunun yanı sıra heyet istediler heyete girdim şu anda takip ettiğimde aşama bu şimdiden teşekkür ederim

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Size bilgi gelmiş işte emekli maaşınız bağlanmış maaşınızı nereden almak istiyor iseniz bilgileri yazıp gönderin. 8.Madde denmiş ki biz Ankara olarak Samsun SGK ya evrakları yolladık evrak şuan Samsunda, Samsun sgk ya müracaat edin. Bir de E-Devlet bakarmısınız

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi şöle bir sorun var bu yeni maddeler onaylanmadan önce 2 sefer ben heyete girdim ve red cevabı geldi 6 ay kızdım hiç dilekçe yazmadım sonra kanser oranlarımda sorunlar yaşadım tekrar tedaviye maruz edildim ve temmuzda dilekçe yazdım ankaradan bana onay gelene kadarda 21 hastalık onayı geldi ve bana ankara 6 ay aradan sonra maaşı nerden almak istediğime dair bir kağıt ve artı heyet e girmem için ayrı bir evrak daha yolladı heyete girdim 3 cü ve şu anda tabloya baktığımda bunlar görünüyor e devlette hiç bişe görünmüyor takibini yapıyorum mesela diğer red gelen evrak takibinde böle şeyler yoktu büro felan bugün işlenmiş büro servisi bende ne olduğuna dair hiç bir şey bilmiyorum benim kanser evrem 4 dü ve 2 ameliyat geçirdim lenf kanseriyim ve ameliyatlar sonrası sol kolum hiç yukarı hareket etmiyo felçli kaldı inşallah ddiğiniz gibi emekli olmuşumdur çok teşekkür ederim yazınızdan bir nebze olsun içime su serptiniz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Güzel haberlerinizi bekliyoruz

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim inşallah hayırlısı gelişmeyi ilk size yazıcam

Üye
    _Songül_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun , Rabbim şifa versin....Kaç yıldır sgklısınız, bende pankreas tümörü ameliyatlısıyım maluliyet onaylandı fakat 10 yıl süre olmadığı içn emeklilik talebim rededildi...

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

10 yıl u arada çok geçmiş olsun

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

buda dünkü aşama )
    1 26.09.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-8 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    3 09.10.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ( GİDEN EVRAK) SERVİSİ-2 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    4 09.10.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ( GİDEN EVRAK) SERVİSİ-2 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    5 10.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    6 10.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    7 24.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    8 24.10.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM SAĞLIK KURULU BÜRO İŞLEMLERİ SERVİSİ-1 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    9 27.11.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    10 27.11.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    11 27.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ(GELEN EVRAK) SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    12 28.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ(GELEN EVRAK) SERVİSİ-1 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    13 29.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-8 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    14 29.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-8 ZİMMETTEN ÇIKARILDI

Üye
    veda Avatarı

Son Giriş
    17.11-2015
    Saat
    19:43
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu tablonun oldugu sayfaya nerden bakılıyor link yollayabilirmisiniz

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

http://www.sgk.gov.tr/wps/portal/tr/e_sgk/evrak_takip/

ilk evrak takip girin tc nizi girin ve sorgulayın

Üye
    yoncaaa Avatarı

Gerçek Adı
    üzgün
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    9 27.11.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    10 27.11.2013 ANKARA SGİM KOCATEPE SAĞLIK SGM DESTEK HİZMETLERİ-1 (GELEN/GİDEN EVRAK) SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    11 27.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ(GELEN EVRAK) SERVİSİ-1 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    12 28.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ(GELEN EVRAK) SERVİSİ-1 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    13 29.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-8 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    14 29.11.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM EMEKLİLİK SERVİSİ-8 ZİMMETTEN ÇIKARILDI
    15 02.12.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ( GİDEN EVRAK) SERVİSİ-2 ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
    16 02.12.2013 ANKARA SGİM SIHHIYE SGM DESTEK HİZMETLERİ( GİDEN EVRAK) SERVİSİ-2 ZİMMETTEN ÇIKARILDI

an an işlenen rapor bugünde evraklar bu şekilde sonuç yok henüz

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon